V Obchodním centru Chodov 2. května odstartoval měsíční charitativní běžecký projekt. Unikátní akce si dala za cíl propojit zdravý životní styl, běh a to vše pro dobrou věc. Partnerem Unexpected running je značka adidas.

Účastníci, kteří se mohou zaregistrovat prostřednictvím www.running.centrumchodov.cz, si mohou zvolit mezi šesti běžeckými programy – od úplných začátečníků, specializovaných běhů až po tréninky s maratoncem Milošem Škorpilem. Za každý uběhnutý či ujitý kilometr věnuje Centrum Chodov 15 Kč na charitu Nadace Olgy Havlové.

adidas

U každého programu budou k dispozici profesionální trenéři, které pro akci zajistil partner projektu - značka adidas. Díky ní si také nejen účastníci budou moci nechat analyzovat svůj běžecký styl a na základě toho najít svoji ideální běžeckou botu. K dispozici bude též odpočinková zóna adidas PureBOOST X s příjemným posezením a unikátními dámskými běžeckými botami k vyzkoušení.

Účastníci se mohou zapojit do dílčích soutěží a na tři muže a ženy, kteří uběhli nejvíce kilometrů, čekají dárkové poukazy v hodnotě několika tisíc korun. Na všechny účastníky také čeká sleva ve výši 20% na produkty adidas, kterou budu moci uplatnit přímo v obchodním centru. Na místě budou též běžecké pásy, kde můžou otestovat přítomné adidas boty, některé z nich dokonce s revoluční technologií BOOSTTM. I na pásech ale půjde především o dobrou věc a uběhnuté kilometry se budou započítávat.

Akce startuje 2. května v 18 hodin v Obchodním centru Chodov a to za přítomnosti maratonce Miloše Škorpila a horolezce a velkého sportovce Radka Jaroše. Po zahájení bude akce probíhat každý den od devíti ráno do devíti večer na Čtvercovém náměstí v Obchodním centru Chodov. Celý projekt pak vyvrcholí 30. května v 18 hodin hromadným během.

Akce probíhá každý den od devíti ráno do devíti večer na Čtvercovém náměstí v Obchodním centru Chodov. Celý projekt pak vyvrcholí 30. května v 18 hodin hromadným během.

Reklama