Ahojky, já osobně jsem na trapasy docela machr, ale většinou jsou to trapasy spíš pro mě, ostatním by to tak ani připadat nemuselo.

No a taky se mi většinou už nevybavují, ale jeden jsem si vybavila. Šla jsem se spolužačkama ze střední do centra na nákupy. Bylo zrovna pondělí, celý víkend jsme se neviděli,takže jsem si vykládali zážitky z víkendu. A jak tak jdeme a kecáme, tak najednou rána, černo před očima a děsná bolest.

Narazila jsem do značky u chodníku, a kolik bylo okolo lidí, no hrůza. Druhý den jsem tama šla znovu, a jak jsem měla ještě tu bouli na hlavě, tak jsem do té značky vzteky kopla,protože jsem do ní málem narazila znovu a nahlas řekla, jestli tu zítra ještě budeš, tak tě vyrvu.No samozuřejmě to zase viděla spousta lidí.

Ale druhý den už tam nebyla :-) Ale zato asi tak rok na to , když jsem měla první rande s mým nynějším přítelem, tak jsem narazila do značky zase, sice jinde, ale taky trapas, a nebylo to naposledy, mám na značky prostě smůlu, a vždycky když s přítelem někam jdeme, tak mě na ně raději upozorňuje, abych se zase nepraštila :-)

Reklama