zmr

Je zmrzlina zdravá? Můžete si na zmrzlině pochutnat, i když si chcete udržet štíhlou linii? Chcete se na něco zeptat odborníka na výživu? Jestli vás zajímají odpovědi na tyto otázky, pak máme pro vás zajímavý tip! V minulém týdnu byl spuštěný web http://vitalita.algida.cz/, který přináší zajímavé informace ze světa zmrzliny!

Co zajímavého najdete na http://vitalita.algida.cz/ ?

Otestujte se!

V této rubrice si můžete udělat dva testy:

1)    Když si vyberete nějakou konkrétní zmrzlinu a chcete vědět, nakolik pokryje vaší denní potřebu energie a tuku? Vyberte si zmrzlinu a uvidíte!

2)      Když si vyberete nějakou konkrétní zmrzlinu, za jak dlouho ji asi vyběžíte, vyplavete či vyjedete na kole? Vyberte si zmrzlinu a uvidíte!

Zábava

Máte rádi vědomostní kvízy? Pak neváhejte a v sekci http://vitalita.algida.cz/zabava/kviz se pusťe do vyplňování!

Tipy a triky

Pokud se zajímáte o zdravý jídelníček, pak nám v sekci http://vitalita.algida.cz/tipy-a-triky nutriční teraputka Michela Kalkušová  poradí, jak naložit s rozdělením a úpravou jídel v průběhu týdne. Najdete zde vzorový jídelníček, od kterého se můžete následně odrazit a pokračovat ve zdravém stravování.

Kalorie a zmrzlina

Řada z nás řeší nechtěné tuky a to, kolik má jídlo kalorií. Můžeme si dopřát zmrzlinu? Udělat si radost? Na to myslí rubrika http://vitalita.algida.cz/kalorie-a-zmrzlina , kde najdete seznam jednotlivých vybraných zmrzlin a tabulky, kde vyčtete jakou má vybraná zmrzlina energetickou hodnotu, její složení.

Zmrzlina a zdraví

Jaké je tajemství ingrediencí zmrzliny? Jaký je v nich poměr ovocných šťáv? Jsou ve zmrzlině barviva? Odpovědi na tyto otázky a mnoho dalších zajímavostí najdete na http://vitalita.algida.cz/zmrzlina-a-zdravi

Pokud jsme vás dostatečně navnadili, stačí se jen podívat na vydařené stránky http://vitalita.algida.cz/.