Kdo z nás by rád netrávil pěkné chvíle se svou rodinou a přáteli. Takové sobotní nebo nedělní odpoledne, prožité v příjemné společnosti, je přece fajn. Hezkou chvilku si ale můžete navodit i během pracovního týdne a alespoň na několik minut se odpoutat od celodenního shonu.

Pro milovníky zmrzliny a nejen pro ně je určena nabídka zmrzlinových dezertů od Algidy, které příjemnou atmosféru milého setkání výrazně podtrhnou. Tentokrát Vám představíme řadu prémiových zmrzlinových rolád Viennetta a také rodinu extra velkých zmrzlinových balení Big. V jejich společnosti si můžete nejen krásně popovídat s tím, koho máte rádi a hezky si odpočinout, ale především skvěle pochutnat. Algida skutečně stojí za to.

Klasikou a dobrou známou je Viennetta – elegantní krémová zmrzlina, do které když zaboříte lžičku, za chvilku narazíte na vrstvu čokolády a pak na další, další a další… Viennetta, to jsou heboučké zmrzlinové vlnky protkané čokoládou. Ochutnejte ji v několika příchutích…

Viennetta Vanilka … jemná vanilková zmrzlina proložená vrstvičkami křupavé čokolády.

Viennetta Tvaroh a černý rybíz … tvarohová zmrzlina v kombinaci s vrstvičkami pyré z černého rybízu.

Viennetta Vlašský ořech … kombinace vlašskoořechových a vanilkových zmrzlinových vlnek se spoustou křupavé čokolády.

Viennetta Čokoláda … opravdová pochoutka pro milovníky čokolády – čokoládová zmrzlina v kombinaci s křupavou čokoládou.

Viennetta Višně v čokoládě … plná chuť čokoládové zmrzliny s višňovým likérem, doplněná višňovou zmrzlinou a mnoha vrstvami višňového pyré.

Když máte zmrzlinu opravdu rádi, tak neváhejte a zkuste Big! Big znamená velký a také je velký – 1,4 litru – to je opravdu pořádná porce pro každého! Extra dávka zmrzliny pro každý den. Pro Vás, Vaši rodinu a přátele. Ke kávě, k televizi nebo jen tak – prostě si vezměte lžičku, zabořte ji do zmrzliny a nechte na jazyku rozplynout… Big si užije opravdu každý!

Big Fruit vanilka - jahodový krém … užijte si sladkého mlsání u velkého balení vanilkové zmrzliny s jahodovým krémem ve tvaru spirály.

Big Choc vanilka - kakaový krém … super porce vanilkové zmrzliny bohatě protkané kakaovým krémem, pro vyznavače klasiky!

Big Fruit černý rybíz - citron … osvěžující černorybízová a jemná krémová citronová zmrzlina, pro milovníky ovocných chutí!

Big Nougat nugátový krém … velké balení nugátové zmrzliny se spirálou z nugátového krému. Jako nugátový bonbon!

A když tak milujete zmrzlinu, pak nezapomeňte na výtečnou jogurtovou ovocnou zmrzlinu od Algidy – Carte d´Or Fruit & Fresh.

Carte d´Or Fruit & Fresh je skvělá, jogurtová zmrzlina s lahodným ovocem, která vás osvěží nejen v parných letních dnech, ale při jakékoliv jiné příležitosti – po tréninku ve fitness centru či jiném sportovním výkonu nebo jen tak – při mlsání ve dvou. Tyto zmrzliny obsahují 53 % jogurtu a jsou vyrobené novou speciální technologií, která jim dodává lehkou a nadýchanou konzistenci, a tím i příjemnou nadýchanou chuť.

Každý si navíc může vybrat příchuť, kterou má nejraději. Na výběr máte 3 varianty: letošní novinku Tropické ovoce (krémová jogurtová zmrzlina s kousky manga a banánu a krémem z banánu, manga a maracuje), dále pak variantu Červené ovoce (nadýchaná jogurtová zmrzlina plná opravdových jahod, malin a červeného rybízu) nebo Žluté ovoce (Jemná jogurtová zmrzlina plná kousků jablek, hrušek, broskví a meruněk).

Nejlépe však … ochutnat je všechny…

Ještě více zmrzliny najdete na www.algidacity.cz .