Minulý týden jsme vám přinesli nejen velikonoční inspiraci zmrzlinového mlsání v podobě nových výrobků od Algidy – jogurtových ovocných zmrzlin Carte d´Or Fruit & Fresh a dnes vám chceme představit další vynikající lahůdky.

 

Zmrzlinové dezerty Carte d´Or naprosto uspokojí vaše chuťové pohárky. Vaničky, naplněné nádherně krémovou zmrzlinou, která je navíc zalitá lahodným krémem nebo ovocným pyré, budou slavit úspěch nejen u vás samotných, ale potěšíte jimi i své blízké či návštěvu. Pro pečlivé hospodyňky je jistě výhodné, že zmrzliny jsou lákavě nazdobené přímo ve vaničce, a tím pádem odpadá starost se zdobením a servírováním. Svým milým je můžete předložit, přidat lžičku a je to hotovo.

 

Záleží na každém, jakou chuť si vybere. V každém případě většina z vás určitě neodolá a vyzkouší je všechny.

A je opravdu z čeho vybírat.

V letošním roce připravila Algida nové varianty Carte d´Or.

 

Pro milovníky vanilkové zmrzliny kombinované s čokoládou je jako stvořená Carte d´Or Milka 900 ml. Na jazyku se vám rozplyne skvělá, jemná čokoládová a vanilková zmrzlina, která je navíc plná lahodných kousků čokolády.

 

Už jste vyzkoušeli exotickou, kokosovou zmrzlinu? Že ne? Tak to musíte napravit, protože až ji jednou ochutnáte, zamilujete si ji. Carte d´Or Carribbean Dream 900 ml vás rozhodně nezklame a její výjimečná kokosová zmrzlina plná kousků kokosu, a navíc bohatě protkaná kakaovým krémem, rozbouří vaše chuťové buňky na maximum. Určitě si ji nenechte ujít.

 

Pokud dáváte přednost ovocné chuti, určitě si vás získá jogurtová zmrzlina Carte d´Or s příchutí lesního ovoce. Hned ve chvíli, kdy odklopíte víčko, dostanete na tuto zmrzlinu nepřekonatelnou chuť. Je posypaná borůvkami, ostružinami a rybízem a již pohled na ni působí velmi lákavě a neodolatelně.

 

Úžasná varianta pro milovníky ořechových zmrzlin je  Gerbeaudlahodná kombinace vlašskoořechové a skořicové zmrzliny, meruňkového pyré a kakaové polevy, to vše posypané kousky oříšků. Tomu se skutečně nedá odolat.

 

Stracciatella je zase lahodná vanilková zmrzlina s kousky čokolády a kakaovou polevou. Skutečně vynikající.

 

Co nám ještě v nabídce chybí? Ano, karamel. Ani na milovníky této lahůdky Algida nezapomněla. Krémová vanilková zmrzlina s kousky karamelek a karamelovým krémem má název Creme Caramel a zaručeně vás svou chutí nezklame.

 

Pokud nečekáte velkou návštěvu či vaše domácnost čítá menší počet osob, jistě přivítáte možnost zakoupit lahodnou zmrzlinu v menším, 600 ml balení, samozřejmě za nižší cenu.

Vybrat si můžete například Carte d´Or Vlašský ořech. Zmrzlina, která  potěší snad každého. Je lahodná a jemná, plná zkaramelizovaných vlašských ořechů.

Anebo byste radši dali přednost ovocné variantě? Prosím, pro Algidu není nic problém. Co takhle jogurt, broskev a maracuja? To jsou hlavní složky další varianty Carte d´Or. Lehká, ovocná jogurtová zmrzlina, protkaná dvěma druhy pyré zajišťuje naprosto dokonalou chuť.

 

Vybrali jste si z naší nabídky? Není to lehké, viďte? Jedna zmrzlina lákavější než druhá. Všechny mají skutečně výjimečnou chuť díky obsahu pravých přísad a nikoli náhražek.

Nesnažte se odolávat tomuto lákavému pokušení. Nejenom ve svátek si zasloužíme alespoň na chvíli se zastavit, odpočinout si, posedět v klidu s rodinou nebo přáteli. Algida a její Carte d´Or vám k tomu mohou být skvělými společníky, kteří nikdy nezklamou.

 

Stejně hravé a plné překvapení jsou i stránky www.algidacity.cz, které určitě navštivte, pobavte se nad vtipnou grafikou a počtěte si o dalších zmrzlinových úžasnostech :-)))).

 

Reklama