Než se nadějeme, máme tady další svátky, na které se většina z nás těší. Velikonoce. Doufáme, že konečně vykoukne jarní sluníčko a my si tyto dny užijeme opravdu příjemně. Třeba na procházce v lese či na návštěvě u příbuzných nebo známých.

Všechny pomalu chystáme velikonoční výzdobu, vybíráme recepty na mazance a beránky a mužská část rodiny plete pomlázky a těší se hlavně na Velikonoční pondělí.

Ke sváteční pohodě patří i slavnostně prostřený stůl se spoustou dobrot. Každá rodina má své neměnné rituály a na sváteční laskominy se těší všichni její členové.

 

Pokud milujete zmrzlinu, pak si letos nezapomeňte svůj velikonoční stůl obohatit o výtečnou lehkou ovocnou zmrzlinu od Algidy – Carte d´Or Fruit and Fresh.

 

Carte d´Or Fruit and Fresh  je  skvělá, zdravá jogurtová zmrzlina s lahodným ovocem,  po které se budete cítit lehce, svěže a nic vám nebude bránit třeba ve sportovních aktivitách.

Obsahuje 53 % jogurtu, čímž vám zaručí, že své mlsání můžete s čistým svědomím nazvat „zdravějším mlsáním“. Zmrzliny jsou vyrobené novou speciální technologií, která jim dodává lehkou a nadýchanou konzistenci, a tím i příjemnou nadýchanou chuť.

 

 

Carte d´Or Fruit and Fresh  je velmi jemná a lehká s kousky ovoce a svou chutí si vás zcela získá. Můžete si ji dopřát kdykoli. Po sportu, při odpočinku či pohostit přátele anebo potěšit rodinu. Nikdo z nich zcela jistě nepohrdne.

Každý si navíc může vybrat příchuť, kterou má nejraději. Zaleží na každém, kterou si vybere. Někdo si pochutná na Carte d´Or s kousky jahod, malin a rybízu, jiný nedá dopustit na příchuť jablka, broskve a hrušky či jablka a kiwi. Kdo má rád tropické ovoce, jistě uvítá tuto jogurtovou zmrzlinu s kousky manga, banánu a s krémem z banánu, manga a maracuje. Jak ale můžeme doporučit, nejlépe je ochutnat je všechny…

Všechny si můžete zakoupit ve 450 ml kelímcích, takže se jich dostatečně nabažíte J

 

V každém případě se dá říct jedno. Ať si vyberete jakoukoli zmrzlinu Carte d´Or  Fruit and Fresh, polaskáte své chuťové buňky nepřekonatelnou, jemnou chutí. Protože zmrzlinou si můžeme udělat radost po celý rok, ne jenom v létě.

Obohaťte svůj sváteční stůl o tuto vynikající novinku od Algidy. Nebudete litovat.

 

Pokud vás zajímá internetový svět Algidy, navštivte velmi povedené stránky www.algidacity.cz . Dozvíte se ještě víc o mrazivém pokušení jménem zmrzlina…

 

 

 

 

 

Reklama