Milovníci zmrzliny, vodních radovánek, hudby, soutěží se mohou ve čtvrtek 20. května 2010 od 18 hodin těšit na velkou zmrzlinovou párty ve Vodním světe Aquapalace Praha. Provázet odpolednem a večerem bude oblíbený bavič a moderátor Leoš Mareš. Součástí programu je módní přehlídka nových modelů plavek, taneční vystoupení skupiny Dance way Terezy Kerndlové i kouzelnické vystoupení. Návštěvníky také čeká bohatá tombola. Lístek do tomboly je pro toto odpoledne součástí každé vstupenky. Návštěvníci tak mohou získat hodnotné ceny. Žádná párty se samozřejmě neobejde bez skvělých drinků, a proto je pro hosty připraven bar v Paláci pokladů s pěti koktejly za akční ceny a navíc stánek se zmrzlinou zdarma. Více informací najdete na www.aquapalace.cz.

Zábava bez hranic

Párty začíná v 18 hodin a nudit se návštěvníci nebudou. Pro páry, děti, slečny, pány i paní jsou připraveny soutěže jako je Jízda na molitanové tyči, Kdo nejrychleji sní zmrzlinu nebo Koňské zápasy. K vyzkoušení bude také aquazorbing nebo facepainting (malování na obličej).

Praktické informace

Snadno a rychle se do Aquapalace Praha dostanete Aquabusem. Tato linka jezdí denně zdarma na trase Opatov (zastávka metra „C“) – Aquapalace Praha a zpět. Kapacita aquabusu je 45 míst. Pokud pojedete autem, najdete podrobný popis cesty na www.aquapalace.cz. Parkování je pro návštěvníky zdarma.