Proměnu z nenápadné ženy v oslnivou krasavici můžete podniknout klidně už o tomto víkendu. Pošlete manžela s dětmi k vodě, pozvěte k vám domů kamarádku a uspořádejte si společně den pro krásu. Určitě bude fajn osvěžit vzhled pleťovou maskou, pro štíhlou linii si dát k obědu zeleninový salát a vinný střik, ale stejně tomu ještě něco chybí... Chce to změnu! Máme pro vás i pro vaši přítelkyni tip, jak si každá z vás za necelých 80 korun dokonale pozvedne sebevědomí: Vyčarujte si navzájem na hlavě jeden z módních barevných odstínů letošního léta!


Jestli chcete, aby vaše vlasy byly nejen krásně barevné, ale také překypovaly zdravím a vitalitou, pak určitě sáhněte po novince společnosti Schwarzkopf & Henkel - krémových barvách Palette Intensive Color Creme s novou recepturou Formula C+ Color & Care. Díky novému složení a obsahu vitamínu C bude nová barva vašich vlasů mnohem intenzivnější a zářivější, protože vitamín C chrání barevné pigmenty a prodlužuje tak trvanlivost a lesk barvy. Vlasy se budou krásně rozčesávat a navíc zůstanou hebké a pevné na dotyk.
Protože móda se mění i v oblasti vlasových barev, můžete si vybírat ze 17 tradičních barev Palette a 5 zesvětlovačů, kromě toho však přibyly i dva nové supermoderní odstíny – Intenzivní červený a Tmavě červený. Jestli tedy uvažujete o skutečně rezolutní změně image, na nic nečekejte a hoďte se do červena! Červená je přece barva lásky, ohně a vášně!