Zmrzlina Polárka opět na scéně

Pod touto značkou se skrývají dosud neobjevené zmrzlinové talenty a superstar. Neodolatelný svůdník Lážo Plážo, vymazlený Eňo ňuňo, celebrita Hogo Fogo, krémová duše Romaneto s křupavou polevou nebo Oblížek s příchutí donutu. Po mraženém krému, s růžovou polevou a barevným zdobením se oblízne opravdu každý milovník zmrzlin.
5f1acc035c817obrazek.png

Legendární značka zmrzlin Polárka zažívá comeback na scénu. Před dvěma lety byl její skrytý talent opět oprášen. Její popularita raketově stoupá. Výrobky Polárka zářily od svého založení 1949 až do 90.let. Pak byla sláva značky upozaděna a hledaly se nové náměty na polárkový scénář. V roce 2018 se firma Alimpex pustila do režie a Polárka dostala zbrusu novou tvář. Inovace loga, ve kterém zůstala původní ikona - medvědice Polárka. Však i Polárka je hvězda na nebi. Tento rok se značka rozhodla přijít hned s několika novinkami. Polárka Zorba, poctivá smetanová zmrzlina z řeckého jogurtu, nově na dřívku v kombinaci s lesním ovocem zalitá jogurtovou polevou a posypaná kousky malin, ostružin a borůvek.
5f1acc4627facobrazek.png

Dalším trhákem na letní plážové scéně je křehký zmrzlinový sandwich. Největší sandwich v mrazícím pultu s klasickou recepturou ruské zmrzliny obalený do lahodné čokoládové sušenky. Zmrzlina evokuje plážové lehátko a trefný název Lážo Plážo podtrhuje relax a trochu té nostalgické retro vzpomínky.
5f1acc53d4d12obrazek.png

Řada Hogo Fogo tripple představuje luxusní chutě. Premiová pomerančová zmrzlina zalitá trojitou čokoládovou polevou a pomerančovým toppingem uprostřed.

Hogo Fogo tripple čokoláda pak už nemůže být čokoládovější. Trojitá dávka čokoládové polevy na čokoladové zmrzlině s čokoládovým toppingem, to už je pořádná dávka emocí.
5f1acdc94fd58obrazek.png

Více na ZMRZLINYPOLARKA.CZ
5f1acdefb626bobrazek.png

Reklama