Znáte Céčka?

misa

Vzpomínáte na céčka? Plastové výlisky ve tvaru písmene C, které bývaly ve své době dětským platidlem i šperkem, se znovu vracejí. Spolu s dalšími vzpomínkami na doby (ne)dávno minulé vám je přináší Míša - do každé Míša vaničky jsou od začátku května do července (nejdéle však do vyprodání zásob) přidávány jako dárek sáčky s céčky. Vy tak budete mít možnost připomenout si třeba hru čára, vytvořit z céček co nejdelší řetěz, nebo si z nich udělat závěs, což byl jejich původní účel.

Pokud céčka neznáte, můžete se s nimi seznámit díky Míšovi. Vaši rodiče vám jistě vysvětlí, jak si cenili tento retro barevný plastový řetězový závěs. Céčka byla ve své době tak slavná, že o nich složil v osmdesátých letech písničku zpěvák a skladatel Michal David.

Vyhrajte s virtuálními céčky na stránkách Míši notebook

Sbírejte céčka! Tato akce má i svoji webovou podobu. Na stránkách zmrzliny Míša - se v soutěži Sbírej céčka hledá nejaktivnější návštěvník Míšova webu. A ten bude za své aktivity náležitě odměněn! Stačí se jen na stránkách http://zmrzlina-misa.cz/ zaregistrovat a pod svým přihlášením sbírat za své aktivity body - „céčka“.
Za každou akci, kterou jako přihlášený návštěvník webu provedete, se na jeho bodové „céčkové“ konto přičte určitý počet „céček“ bodů v závislosti na složitosti akce. Hlavní cenu - notebook, získá ten, kdo nasbírá v konečném účtování nejvíc céček. Další v pořadí se můžou těšit na mobilní telefony, digitální fotorámečky, přehrávače MP3 a míšovské flashdisky. Přehled všech cen najdete ZDE.

Webová soutěž probíhá od května do konce září 2011. Více informací najdete v pravidlech soutěže Sbírej céčka.

Text písničky Michala Davida:

Dostal jsem právě písemný vzkaz,
že se mnou dlouho ztrácela jen čas,
Uteče spousta vody v řece,
Než ji zas potkám v diskotéce.

Může být z nás dvou světový pár,
jestli se zmůžeš dát mi věcný dar,
Až Ti to dojde,vrátit se smíš,
bez něj se ploužák nenaučíš.

Céčka, že sbírá céčka,
v tom je ta léčka,
a přitom o tom neměl ani zdání.

Céčka, prý sbírám céčka tak co mi brání,
jen abych,sebral se a běžel za ní.

Céčka, že sbírá céčka,
v tom je ta léčka a
přitom o tom neměl ani zdání.

Céčka, že sbírám céčka,
tak co mi brání jen abych sehnal je a běžel za ní,
céčka, že sbírám céčka,
v tom je ta léčka a já jsem o tom neměl ani zdání,
Céčka, že sbírám céčka,
tak co mi brání, jen abych sehnal je a běžel za ní