Před pár lety jsem se vrátila zpět do Čech po ročním pobytu v USA. Předem jsem byla varována před kulturním šokem, který hodně lidí špatně nese.

Opravdu jsem se hrozně špatně aklimatizovala, a po pravdě jsem byla pro mé okolí vysloveně nesnesitelná; všechno české se mi zdálo hrozné, služby nekvalitní, lidé neochotní… Po čase mě to přešlo, jen  jsem se zařekla, že s českými muži už nechci nic mít, že jsou to jen nevychovaná, mlaskající prasátka s pupkem, kteří nemají ani ponětí o tom, jak se k ženám chovat.


No ale abych přešla k mému příběhu.

Před pár týdny jsem vyrazila s pár známými do klubu. Celý večer byl super, potkala jsem samé příjemné lidi a opravdu se bavila. Bylo už kolem páté ranní, ale mně a kamarádovi se stále nechtělo jít domů, tak mě přesvědčil o tom, že bychom měli zajít ještě na afterparty do jednoho údajně známého podniku. Já jako člověk, který je pro každou špatnost, jsem jeho nabídku neodmítla a šli jsme to tedy omrknout.


Nebudu se vyjadřovat k tomu, co za lidi do toho klubu chodí ani co vše se tam děje. Pointa je v tom, co se mi stalo poté, co jsem se asi po hodině, opravdu znavená, rozhodla kamaráda opustit a jít domů. Šel mě vyprovodit ke dveřím, kde se se mnou rozloučil a pak dál pokračoval v zábavě.

Taxík měl přijet asi za 10 minut, tak jsem si sedla na židli u vstupu, kde byli také 2 asi „vyhazovači“, zaměstnanci daného klubu. Po pár vteřinách k nim přišel ještě třetí, který na mě hned začal mluvit. Já, jelikož jsem byla opravdu unavená a vůbec ne nadšená z rozhovoru s nějakým opruzem, jsem mu řekla, ať mě nechá být, že jen čekám na taxi a jdu domů. Ani by mi nevadilo, že mě všichni tři nazvali ku..ou a
feťačkou a bůhví čím ještě (upozorňuji, že moje vzezření ani chování tomu jistě nenapovídá, a mám slušnou práci), jelikož chlap s uraženou ješitností je schopen snad úplně všeho, o čemž jsem se následně přesvědčila.


Jakmile jsem totiž odmítla jakoukoli komunikaci, tak mě nejdřív slovně napadl s tím, ať vypadnu, a chtěl mě vystrčit ze dveří. To jsem si samozřejmě nenechala líbit, už jen z důvodu, že venku opravdu lilo a taxi mělo být na místě za pár minut. Když viděl, že ho odmítám „poslouchat“, tak mě normálně, a teď omluvte mé vyjadřování, ale nejlépe to popisuje, co se stalo, napálil  pěstí do nosu, já spadla na zem a všude jsem viděla jen hvězdičky.


Já, zarytá feministka, která si poradí v každé situaci, jsem si to nenechala líbit a strčila do něj, ať mě nechá být, ale on mi ještě přidal pěstí do břicha!!!!!!


Když jsem se ho zeptala, jestli to je vše co umí, tak mi řekl, že mě klidně zabije…..no a slavní vyhazovači? Ti jen čuměli a na moji otázku, jestli to tak nechají být, mě všichni tři  chytli a sprostě vyhodili na chodník.

Okamžitě jsem to nahlásila jako napadení na 158, a to, jak byla naše zkorumpovaná policie ochotná, Vám ani nemusím říkat. Napsala jsem stížnost na ředitelství s tím, že si nemyslím, že se něco vyřeší, ale aspoň pro můj dobrý pocit.

Každopádně, druhý den mi vyrašila na paži obrovitánská modřina a nos, naštěstí jen naražený, bolel pár dní.

Co je to ale za chlapy, že si tohle dovolí? Možná, kdybych někoho sama napadla, tak bych se nedivila, že mi dá pár facek, ale tohle jsem fakt nečekala, to se může stát jen u nás. Myslím, že jinde by to alespoň policie řešila….


Každopádně tento zážitek ve mně ještě víc probudil nenávist vůči českým chlapům, teda jestli taková individua mohu chlapy vůbec nazvat."

Reklama