Úzkost a strach o dceru i budoucí vnouče svírá matku třicetileté Jany Rožkové (narozena 13. 6. 1978). Po těhotné ženě totiž před několika dny vyhlásila policie celostátní pátrání.

 

Hledání komplikují údajné zdravotní problémy. Jana Rožková má trpět schizofrenií. Navíc není vyloučeno, že se pohybuje mezi lidmi, které mají blízko k drogám. I ona je totiž v minulosti užívala.

 

Policisté se domnívají, že by se žena mohla zdržovat v okolí Žamberka nebo Žampachu v okrese Ústí nad Orlicí v blízkosti ústavu sociálních služeb, kde žila v lese ve srubu. Zřejmě i nyní přespává v odlehlých oblastech v přírodě.

 

Naposledy měla být viděna v lednu v Praze 4 v Raškově ulici. Od té doby je nezvěstná a jen se předpokládá, že by se už měla blížit k poslednímu stadiu těhotenství.  

 

Pohřešovaná vypadá na svých 30 let, je štíhlá, měří 175 centimetrů a má tmavě hnědé kudrnaté vlasy a černozelené oči. Dříve nosila dredy, v uších má několik náušnic a na levém rameni vytetovaný malý ornament. Napovědět může i její hubená postava, kterou má nahrbenou dopředu, a také její chůze, která je klátivá. Nejraději chodívá v černém oblečení.
    
Na informace čekají na číslech:

 

158

 

974 854 101

 

974 854 330

Reklama