Červen se v Centru Černý Most ponese v duchu kreativity a hraní, do kterého se návštěvníci mohou ponořit v exkluzivních zónách LEGO® během prvního a posledního víkendu v měsíci. Na výběr jich bude celkem šest dle jednotlivých řad LEGO® DUPLO®, LEGO® Friends, LEGO® DOTS, LEGO® City, LEGO® Super Mario™ či LEGO® Boost.

6284b542832e7obrazek.png

První červnový víkend s tvářemi z televizních obrazovek
Exkluzivní zóna LEGO odstartuje v Centru Černý Most v sobotu 4. června a kromě víkendu plného tvoření nabídne i nahlédnutí pod pokličku reality show LEGO® Masters. O pořadu, ve kterém budou soupeřit ty největší talenty z Česka a Slovenska, popovídá moderátor televizní show Matouš Ruml. O své stavitelské rady a tipy se v sobotu podělí i dospělí experti a sběratelé kostek LEGO. V neděli 5. června od 15 hodin se pak fanoušci gamingu mohou těšit na setkání s youtuberem a vlogerem PEDREM, který je též známým fanouškem těchto ikonických stavebnic.

V průběhu celého víkendu se milovníci kostiček mohou těšit na soutěžní slosování o 8 hodnotných stavebnic LEGO. Podmínkou účasti v soutěži je splnění výzvy, kdy během 15 minut postaví každý soutěžící svůj vlastní výtvor a zařadí se tak do slosování. Celým víkendovým programem, který bude kromě soutěží plný stovek dárečků LEGO pro všechny příchozí, provede moderátorka Naomi Adachi.
Speciální zóny LEGO si návštěvníci budou moci užít i po víkendu, v Centru Černý Most budou až do čtvrtka 9. června.

6284b57b2f499obrazek.png

Setkání s těmi nejtalentovanějšími staviteli
Během posledního červnového víkendu, 25.–26. června, budou mít návštěvníci Centra Černý Most možnost čerpat zkušenosti a um od těch nejpovolanějších, účastníků letošního ročníku show LEGO® Masters.

Vedle setkání s letošními hvězdnými talenty budou pro návštěvníky rovněž k dispozici jednotlivé zóny s kostičkami, kde bude stejně jako během prvního červnového víkendu probíhat nejen tvoření, ale i soutěžení o ceny z řad stavebnic LEGO.

„V Centru Černý Most se snažíme zákazníkům neustále přinášet nové a zajímavé zážitky pro celou rodinu a exkluzivní zóna LEGO je přesně program, který spojuje generace hravým způsobem,“ popisuje zákaznickou aktivaci marketingová manažerka Centra Černý Most Barbora Sádlová a dodává: „Stavebnice LEGO je fenomén a to, co svedou finalisté LEGO® Masters je neskutečné. Věřím, že fanoušci pořadu si nenechají ujít příležitost vyzkoušet si podobné soutěžní výzvy s kostičkami a potkat se osobně se svými favority televizní show u nás v Centru.“

6284b4ce4d23aobrazek.png

Soutěže o stavebnice budou probíhat nejen v exkluzivní zóně LEGO v Centru Černý Most, ale i na sociálních sítích Facebook a Instagram na profilu Centra Černý Most.

6284b4ec5c562obrazek.png
Více informací o programu je k dispozici na webových stránkách www.centrumcernymost.cz.

Reklama