Televize Prima se od nového roku změní. Od ledna nejen vyjede s novou grafikou, ale také s novým programem. V pořadu Média a svět, který vysílá Česká televize na programu ČT24, to uvedl její ředitel Petr Chajda. Prozradil, že Prima chystá i nový krimiseriál a českou verzi telenovely Ošklivka Betty.

„Především pro mladé ženy připravujeme českou verzi oblíbené telenovely Ošklivka Betty, což je moderní pohádka pro dospělé z atraktivního prostředí módního průmyslu,“ prozradil Chajda. Televize se chce také vrátit ke kdysi oblíbené soutěži Chcete být milionářem, vysílané původně na Nově. Se slovenskou TV JOJ připravuje Prima společný krimiseriál.
 
Měnit se bude i zpravodajství. Spekuluje se o možném návratu Pavla Zuny do moderátorského křesla, a také o tom, že by se vedle něj mohla objevit jeho dřívější moderátorská partnerka z Novy, Pavla Charvátová. Zprávy na Primě nyní začínají pět minut před sedmou. „Výsledky se dostavily prakticky okamžitě, když jsme zprávy posunuli. Počet diváků se zvýšil o 160 až 200 tisíc lidí,“ komentoval nárůst sledovanosti mluvčí Primy Ladislav Pavlík.

Kterou českou televizi máte nejraději a proč? Líbí se vám seriály domácí výroby, nebo spíš upřednostňujete zahraniční série? Jaký je váš nejoblíbenější seriál a proč? Sledujete v televizi zpravodajské relace, nebo si raději přečtete noviny? Jak by se vám opět zamlouvali Pavel Zuna s Pavlou Charvátovou ve zpravodajské relaci?

Reklama