Ať už jsou to „hipsteři“ nebo dandyové, naši muži si dávají pozor na to, jak vypadají, přestože tráví nad svým zevnějškem méně času než my. Když ale přijde na vlasy, stačí jim často umytí a rychlý styling. Což je škoda, protože se správnými produkty a technikou mohou naši muži doladit svůj styl od hlavy až k patě k dokonalosti.

Kolekce pánských účesů podzim/zima 2016 – 2017 od specialistů L´ORÉAL PROFESSIONNEL

pánský účes

pánský účes

Uhlazené, dozadu sčesané vlasy je to pravé. Dokonale vymodelované, s výrazným objemem kontrastují se zdánlivě nedbalým delším strništěm. Po umytí šamponem pro objem jsou upraveny gelem nebo voskem a pak sčesány pro jemně definovaný styl.

pánský účes

Ultra šik dandy look zvýrazňuje objem a pevnost vlasů. Podlehněte jeho šarmu při romantické večeři. Pro obnovu hloubky barvy těchto hnědých vlasů a zakrytí prvních šedin je vaším nejlepším spojencem barva Cover 5’. Díky ní dosáhnete ultra-přirozeného vzhledu vlasů, který ladí s delším strništěm.

pánský účes

Vlasy jsou nahoře delší, na stranách pomačkány prsty za použití stylingové pasty pro lehce vlnitý efekt, Nedbalé vlnky jsou pak dotvarovány prsty a celý look působí velmi přirozeně a je plný pohybu.

Zdroj foto: L´ORÉAL PROFESSIONNEL

Reklama