Zapojte se i Vy do vánoční soutěže s Radynacestu.cz. Cestovní kanceláří pro opravdové cestovatele. A co vám to krom originálních dárků přinese? Cestování je jednou z nejpřirozenějších forem, jak zlepšit svou kondici a dostat se do duševní rovnováhy. Pojďte do toho!

Všem soutěžícím přejeme hodně štěstí!  

Soutěž najdete na této stránce. 

Co můžete v soutěži vyhrát?

Hlavní cena: Voucher v hodnotě 5000 Kč na libovolný ze 490 zájezdů!

ceb.jpg

To už stojí za účast v soutěži, co říkáte?

Další tři ceny: 

1 EKO taška s tričkem + kalendář 2022

tata.jpg1 EKO taška s placatkou + kalendář 2022

cen2.jpg1 EKO taška s ponožkami + kalendář 2022

Co přesně v tašce objevíte? Do jedné jsme zabalili unisex tričko s nápisem „Jsem pod vlivem cest“, do druhé cestovatelskou nerez placatku s tímtéž mottem. A do třetí kvalitní bavlněné ponožky Cestovatelky. V každé získáte také reklamní předměty a tiskové materiály se spoustou dobrých rad od průvodců a expertů na zážitkové cestování.

kale.jpg

Co musíte pro výhru udělat?

Odpovědět správně na soutěžní otázky a také napsat příspěvek na téma cestování – zadání je jednoduché. Podívejte se na www.radynacestu.cz a napište nám, jaký zájezd se vám líbí, proč byste si ho vybrala a co byste chtěla na této cestě objevit, zažít...

rad.jpg

Své odpovědi a text vkládejte do políček na stránce níže. Nezapomeňte, že musíte být na www.zena-in.cz zaregistrovaná a přihlášená, jinak soutěžit nemůžete.

Cestovní kancelář Radynacestu.cz je partnerem na cestách pro skutečné cestovatele, vybrat si můžete zážitkové i poznávací zájezdy podle osvědčených principů: cesty v malých skupinách, s nadšeným průvodcem a na místa, která mají rádi i místní. Každá cesta je jiná, plná dobrodružství, a především zážitků na celý život.

Věděli jste, že pravidelné výlety za poznáním a zkušenosti z ciziny nám prospívají po všech stránkách? Zlepšují kondici, ale i paměť. Inspirují a zvyšují kreativitu. Přispívají k lepšímu sebepoznání i k utužení vztahů doma i mezi přáteli.

cestuj.jpg

S pomocí přátelských průvodců se snadno vyhnete pastem na turisty i nehumánním zábavám se zvířaty, které nejsou proti srsti jen jim samotným. Díky etickému kodexu, kterého se cestovka drží, budete mít dobrý pocit, že jste po sobě zanechali minimální uhlíkovou stopu a poznali zemi autenticky, jako nikdy předtím.

A proč vůbec cestovat s cestovkou a ne na vlastní pěst? Čas, který byste investovali do přípravy dovolené, vám zůstane pro sebe a vaše blízké. Budete nasávat energii z nových zážitků a kráčet světem bez stresu z nových opatření i povinností. Doba cestám dvakrát nepřeje, ale vy přece dokážete víc. Poznávejte svět, poznávejte sebe.

Soutěžte s Radynacestu.cz o krásné vánoční dárky s vůní poznání a staňte se cestovatelem!
obrazek.png

Reklama