Dobré a krásné  ráno  s  rozjímáním , co by jsme  chtěli  změnit  na svém  životě....

Přiznám se, že těch věcí které, bych změnila je mnoho. V první řadě bych na začátku svého manželství vyhodila z   domu muže, který nic nedělal, jen sliboval , lhal a já - Dáša Bláhová -  jsem věřila, že se něco změní nebo ho dokonce převýchovám. Nic z toho se nekonalo, můj první muž zadlužil mojí rodinu tak, že já jsem musela  ještě 7 let za něho splácet  dluhy. Pak při výběrů druhého partnera jsem již nenaletěla slibům, ani pěkným  povídkám. 

Dále by jsem  změnila i to, že by jsem se tak moc neobětovala dětem.  A pokud bych potkala opravdovou lásku, tak bych ji nikdy ale nikdy nenechala odejít.

Taky by jsem odpustila všem prevítům, kteří vstoupili do mého života a snažili se téměř každý jím manipulovat, nařizoval co  mohu, co nesmím a podobně. Lépe bych si svůj život naplánovala.

Tak  to je tak ve stručností vše , co by jsem na svém životě   změnila, ale  to už  teď nejde,  vše je za mnou. Jsem už  rozvážná, nezávislá, svědomitá a  hlavně realistická....V životě nás  zkušeností  posunou  dál. Jsou pro nás ponaučením. Hezký den, Tana  m

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Milá Tano, bohužel některé zkušenosti jsou nepřenosné a musí si je každý odžít. Kdybychom poslouchaly maminky, které nám říkaly, abychom si toho blbce nebraly... jako bych to slyšela. Simona

Co byste změnily ve svém životě, kdybyste mohly vrátit čas? Pište na adresu:

redakce@zena-in.cz

Reklama