Pouze do 30. 9. totiž můžete změnit svou zdravotní pojišťovnu. Připojte se k té nejlepší. Řekneme vám proč.

Na ZP 211 se můžete spolehnout

Každá žena chce pro svou rodinu především jistotu zabezpečení v oblasti zdraví. Je velmi důležité sledovat finanční stabilitu zdravotní pojišťovny a jistotu, kterou poskytuje ve chvíli, kdy potřebujete ošetřit. Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR je ekonomicky nejstabilnější v České republice, je schopna svým závazkům dostát řádně a včas, a proto je z tohoto pohledu jasnou volbou. Navíc byla lékaři a řediteli nemocnic zvolena jako Zdravotní pojišťovna roku 2015.

pojišťovna

Se změnou si pospěšte

Dle novely zákona o veřejném zdravotním pojištění je nyní možné změnit zdravotní pojišťovnu dvakrát v roce. Právě v těchto dnech, konkrétně 30. 9., končí druhý termín přihlášek. Pokud se chcete přidat mezi pojištěnce ZP 211 od 1. 1. 2017, můžete se přihlásit online z pohodlí domova. Jestli přeci jen preferujete standardní způsob, pracovníci poboček ZP 211 jsou vám plně k dispozici a s vyplněním přihlášky vám rádi pomohou.

Štědré benefity pro maminky

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR také připravila pro své pojištěnce bohatou nabídku benefitů pro rok 2016. Velmi štědrá je mimo jiné k nastávajícím maminkám i k těm, které vybírají zdravotní pojišťovnu pro své miminko. K dispozici je pro ně příspěvek až do výše 800 Kč například na vitamíny a doplňky stravy pro těhotné, monitor dechu pro novorozence, či plavání s dítětem. Mějte své miminko pod kontrolou již od narození! Založením Karty života budete mít kompletní přehled o jeho zdravotním stavu online kdykoli potřebujete.

pojišťovna

Prevence na prvním místě

 Nejdůležitějším bojem nejen proti onkologickým onemocněním je prevence. ZP 211 se ji snaží u svých pojištěnců podporovat, i proto nabízí příspěvky na onkologická preventivní vyšetření až do výše 500 Kč. Využít můžete například příspěvek na mamografické vyšetření, ultrazvukové vyšetření prsu, nebo preventivní vyšetření karcinomu děložního čípku a další.

Chcete se dozvědět více? Navštivte naše webové stránky nebo nás sledujte na Facebooku.

Reklama