Neradi se upínáte k jednomu účesu, nebo si potřebujete účes několikrát za den měnit podle příležitosti? Nebo, …. chcete, aby vaše hlava na party kovově zářila? Schwarzkopf & Henkel přichází se třemi novinkami řady Taft Looks - Restyle Look Creme, Metallic Look Shine Gel a Spiky Look Glue Gel, které vám umožní vytvořit si účes dle vašeho přání, kdykoliv se vám zlíbí.

Každý má právo na změnu názoru, klidně i několikrát denně.

Taky se vám stává, že se vaše nálada během dne změní, a vy zjistíte, že účes, který jste ráno tak pracně vytvořili, se na vaši nadcházející schůzku opravdu nehodí nebo se vám již nelíbí? Nebo se chystáte na večerní party a po práci si již nemáte čas odskočit domů a „převléci hlavu do večerního“?

Od nynějška už není rozhodující, jaký účes si ráno při odchodu z domova vytvoříte – nový Taft Looks Restyle Look Creme vám umožní účes kdykoli během dne jakkoli změnit, aniž byste musela použít další vrstvu gelu. Ultra pevný Restyle Look Gel (stupeň fixace 4) stačí použít pouze jednou. Jeho speciální „vláknitá“ struktura vlasy drží, aniž by je zcela zafixovala. Díky tomu je možné účes libovolně měnit, a vytvořit tak zcela nové kreace. Nejste již ničím vázáni a s vaším účesem si během dne můžete dělat skutečně co vás napadne. K dostání za 89,90 Kč.

Další novinka, kterou Schwarzkopf & Henkel představuje, je Metallic Look Shine Gel. Kromě toho, že bude vámi vytvořený účes díky ultra silné fixaci spolehlivě držet, nový gel dodá vlasům i jedinečný kovový lesk. Tento třpytivý efekt se jistě stane středem pozornosti na každé party. Vaše vlasy budou nejen zářit, ale zůstanou i zdravé. K dostání za 79,- Kč.

Pokud vám zatím nikdy žádný gel svou pevností nestačil, je pro vás určen Taft Looks Spiky Look Glue Gel. Tento gel připomínající tvarem lahvičky lepidlo je doslova novou definicí pevnosti účesu. Zcela nová receptura zajišťuje maximální pevnost. K lepidlu není přirovnáván náhodou – nejen jeho mléčně bílá, tekutá forma, ale i lahvička, ve které je Spiky Look Glue Gel nabízen, připomíná spíš lepidlo než vlasovou kosmetiku. Nenechte se však zmást – Taft Looks Spiky Glue Gel je opravdu určen pro vytváření těch nejkreativnějších a nejšpičatějších účesů, které vám zaručí, že budete opravdu vyčnívat! K dostání za 89,90 Kč.

Reklama