I náš magazín žije v reálném světě. Dlouze jsme přemýšleli, zda dodržet týden dopředu avizovaný plán a tvářit se, že se nic neděje, ale nakonec jsme zvolili změnu. Zítra je den všeho možného. A hlavně stávky!

Původně jsem měl dnes celý den editovat téma Naše zvláštní nemoci. Chtěl jsem se vám svěřit s tím, jak často trpím rýmičkou, jak je ke mně svět krutý. A chtěl jsem dát prostor i vám, abyste si pěkně „chlapsky“ postěžovaly.

Dana Svobodová ale bydlí na periferii Prahy a bojí se, že se zítra do práce nedostane. Dnes si proto se mnou vyměnila službu.

Já to mám do redakce 3 km pěšky a mohu a budu tady coby dup.

Řešil jsem, zda si ponechat ke čtvrtku i téma, a rozhodl jsem se, že nevyhlásím téma žádné. Ale ne že bych nečekal na to, co pošlete. Předpokládám, že se zítra můžeme bavit, o čem chceme. O tom, jak vám stávka zasáhla do života. Že mně i vašim kamarádkám na netu pošlete, co zítra zažijete. Takže foťáky s sebou!

A těším se třeba i na úvahy, za co byste byla ochotná stávkovat vy.

Nebo už jste doma stávkovala? Řekla jste rodině – Dnes je to na vás, já na to prdím? Jak to nesli? A nebo používáte doma vydírání typu: „Pokud chceš něco večer miláčku po mně, tak já teď chci po tobě tohle?“

Ale jak píši, zítřejší téma bude volné. Pokud vás poslední dobou něco hodně moc pobavilo, text, video, písnička, nápad… šoupněte ho do e-mailu a pošlete.

Příspěvek, který se mi bude nejvíc líbit, odměním výbornou sladkostí. A tu sladkost vás nechám vybrat… Ať dárek udělá opravdovou radost.

Tak nažhavte kola, nohy, foťáky a e-maily a vzhůru do dobrodružství stávkového dne.

redakce@zena-in.cz

Reklama