Čtenářka eli.emanuela dříve sledovala hokej, pak se vdala a její muž ani ona tv přenosům neholdovali. Nyní to vypadá, že se karta obrací a eli.emanuela se na to těší. Sladkému nazdar. Díky Vám za příspěvek…

V době studia na střední škole jsem byla velkou fanynkou hokeje. Sledovali jsme s kamarády kdejaký zápas. Dokonce si pamatuji, že jeden rok, když bylo mistrovství, nám náš výtvarkář vyšel vstříc. Žádné patlání z hlíny, ne, nechal nás koukat na hokej. :)

S věkem fandění opadlo. Hokej (a vlastně veškeré sportovní akce) jsem přestala sledovat. A byla jsem ráda, že můj muž je na tom stejně, že nemusím doma chodit po špičkách a děti zavírat do jiných místností, jak se často říká.

Například loni jsem na pískovišti s úsměvem na rtech poslouchala ostatní maminky, které si stěžovaly, že musely s dětmi z domu, aby manžela a jeho kamarády nerušily. :) Ale o to, jak se utkání vyvíjí, přesto nepřišly. Z otevřených oken se linul řev, dle kterého bylo zcela jasně poznat, kdy Češi skórovali a kdy dostali branku.

A jak to máme teď? Párkrát jsem si myslela, že můj muž pracuje na počítači, ale čekalo mě překvapení. V pozadí mu tam běžel nějaký hokejový zápas ze záznamu. A nestalo se to jednou. Takže jsem zvědavá, jak to u nás příští měsíc, kdy má mistrovství v hokeji být, bude vypadat. Nebudu i já dočasně vyhnána z domu? :) I když, i na tom by se jisté výhody najít daly. Každá maminka si tam „léčila“ nervy nějakou dobrotou, a sladkému já prostě neodolám. :) Každá záminka dobrá, no ne? :)

eli.emanuela

Text nebyl redakčně upraven


Dnešním tématem dne je:

Jak to máte se sledováním sportovních televizních přenosů.

  • Jak vy snášíte sportovní TV přenosy?
  • Vadí vám, že je sleduje váš muž?
  • Nebo jste náruživější divačka?
  • Máte nějakou veselou historku ze sledování přímých přenosů?
  • Rozešla jste se kvůli tomu s nějakým klukem?
  • Máte nějaké rituály s tím související
  • Jaký máte na tento fenomén názor?

A otázek se nabízí mnoho dalších, pokud vás napadají odpovězte nám na ně do mailu

redakce@zena-in.cz

Jednu z vás kolem 16. hodiny odměním a pošlu ji dle jejího výběru buď kytku, nebo sladkou odměnu.

Reklama