Jak se změnila čtenářka „Borůvka“ po proměně, kterou vyhrála?? Proměnil ji sličný a šarmantní muž – kadeřník mezi kadeřníky :-))) známý mistr Libor Šula ve svém salonu „The Salon Libor Šula“! Zajímá vás, jak to probíhalo a jak to dopadlo? Tak si vše přečtěte a prohlédněte fotografie!

 

Čtenářka Borůvka vyhrála v soutěži v rámci minulé kampaně pro barvy na vlasy Palette od Schwarzkopf  proměnu účesu a vizáže. Původní termín proměny se nám trošku protáhl, ale celá akce stála za to! Borůvka – Lucie  se na proměnu moc těšila a jak nám sama napsala -  potřebovala úpravu vlasů „jako sůl“ :-)))). Její původní délka jí trochu přerostla a i barva potřebovala oživit.

 

Sešli jsme se ve čtvrtek 17. 2. v podvečer v salonu Libora Šuly, na Starém městě v Praze. Lucii se hned začala věnovat  Jana Kyselová, výherkyně prestižní kadeřnické ceny Czech & Slovak Hairdressing Awards 2003. Slečna Jana zhodnotila stav vlasů paní Borůvky, promluvila s ní o barvě na vlasy, co se hodí, co se líbí apod. Nakonec jí navrhla kombinaci dvou odstínu měděné značky Igora Royal od Schwarzkopf  Professional a už se pomalu mohlo začít….

 

Ještě před úpravou účesu si vše zkontroloval sám Libor Šula, který trošku vyděšené Lucii řekl, že to bude krásné a krátké :-))))). Možná bychom na Libora Šulu měly prozradit, že vyhrál v minulém roce kadeřnického Oscara – cenu Kadeřníka roku 2002. Letos tato cena změnila majitele, ale zůstala „doma“ – při listopadovém galavečeru vyhlášení cen za rok 2003 ji převzala Jana Kyselová z téhož salonu! Výherkyně naší proměny tedy byla v těch nejlepších a nejkreativnějších rukou!

 

Takže postupně následovalo mytí, barvení a stříhání… Jaká atmosféra panovala při tvorbě nové vizáže určitě prozradí rozesmátá fotografie… :-))))). Libor Šula ještě po vyfoukání účes upravil do kreativní fazóny a celé „vlasové dílo“ bylo hotovo. Lucie se tvářila velmi spokojeně, sice se trošku bála, že bude vypadat moc mladě, ale na očích jí bylo vidět, že se jí to moc líbí.

 

Dále následovala péče vizážistky Dany Svobodové, která jí nejdřív vytvořila jemné líčení, kdy Lucie vypadala velmi romanticky, a pak trošku zvýraznila všechny kontury a zaměřila se na „večerní vizáž“. Oboje líčení můžete porovnat na přiložených fotografiích. Po nalíčení ještě Libor Šula udělal poslední úpravy, aby vlasy trčely směrem, kam mají :-)))) a vše bylo hotovo.

 

Ještě na závěr přikládáme reakci samotné Borůvky – Lucie:

 

Pan kadeřník byl skvělý a strašně bezprostřední (na to, že je to majitel salonu a několika  ocenění), paní vizážistka mě hezky namalovala a taky byla moc milá, já byla nervozní, nejsem zvyklá na tolik pozornosti, fotomodelka by ze mě asi být nemohla - úsměv na povel fakt neumím.

Účes v rámci možností drží (nakoupila jsem tužící vosky a gely) a už jsem si zvykla. Okolí si taky zvyklo, dokonce mi to chválí.

Nevýhody - je mi zima na hlavu :o) a vypadám na 15 let.

Výhody - raní "česání" mi ušetří spoustu času (můžu vstávat o 15 minut později) a vypadám o 15 let mladší :o)

Lucka/borůvka

Všechny fotografie najdete ZDE:

Reklama