Stěhování je snad součástí mého života.
Je mi teprve dvacet let, ale už od malička pořád někam cestuju a připadám si občas jako cirkusák :-)

Když jsem se narodila, bydlela jsem s našima v rodinném domku u máminých rodičů. Když se naši rozvedli, tak o mě začaly tahanice a já jsem občas bydlela v Čechách, občas na Moravě a tak pořád dokola. Jak jsem pomalu rostla, tak jsem bydlela postupně v Těšově, Hradci Králové, Těšově, Hradci Králové, ... , Luhačovicích, Luhačovicích, Pozlovicích, Luhačovicích, Uherském Brodě a teď už jsem skoro pět let v Hradci Králové, odkud se doufám už stěhovat nebudu.
Když to tak ale vezmu, stěhování má něco do sebe.
Sice je pravda, že musíte opustit přátele, které jste si třeba teprve našli, ale život je boj a přináší to určitou změnu, která asi musí být a je potřeba. Člověk se tak nějak zbaví přebytečných krámů, které se mu za tu dobu nahromadily, pročistí si byt i hlavu a začne zase od znova.
I podle feng-shui je očista domova velmi dobrá.
Získáte hned jiný pohled na svět a vyřeší se spousta problémů. Najednou přícházejí řešení, která by vás jinak vůbec nenapadla.
Říkám si, že ten můj život asi takhle opravdu měl být. No a teď mě čeká ještě minimálně jedno stěhování, ale to už pouze do jiného bytu a pak snad budu bydlet se svým přítelem v rodinném domku, kde snad už konečně zůstanu... :-)

Džejna


Milá Džejno,
říká se, že všechno zlé je i k něčemu dobré. Já si také myslím, že občas změnit vzduch a prostředí je spíš ku prospěchu než na škodu.
Ale asi záleží na nátuře.
Někdo si lehce zvyká a neustálé harcování mu nečiní potíže, někdo jezdí nerad i na dovolenou.

Reklama