Určitě to v létě znáte. Je teplo, sluníčko pálí. Chcete být nalíčená a zároveň potřebujete použít ochranný přípravek, aby byla vaše pokožka obličeje dostatečně chráněna. Jenže, po použití krému nebo mléka se váš obličej leskne a vypadá mastně. Což není příliš atraktivní. Navíc pokožka sama o sobě vlivem UV paprsků produkuje ještě více kožního mazu. Ještě se do toho zpotíte a váš vzhled vás znepokojuje. Co s tímto problémem? Řešení nabízí Vichy: Vyzkoušejte zmatňující ochranný krém s pudrovým efektem.vichy

Tato Emulze SPF 30 na obličej s pudrovým efektem chrání pokožku do hloubky až ke kmenovým buňkám a nabízí ultra - lehkou texturu s mimořádně příjemným sametovým zmatňujícím efektem. Dokonce obsahuje i mikročástice křemíku, které absorbují nadbytečné sébum a zanechávají pleť dokonale matnou a čistou dokonce i na pláži. Součástí emulze je další významná složka pro hydrataci - kyselina hyaluronová.

Díky účinnosti filtrů Mexoryl chrání před nebezpečím UVB a UVA záření až ke kmenovým buňkám, které jsou jako jediné schopny tvořit nové buňky.

  • Emulze SPF 30 na obličej s pudrovým efektem je dermatologicky testována na citlivé pleti
  • Obsahuje termální vodu z Vichy
  • Je zcela bez parabenů
  • Je vhodná pro každý typ pleti, dokonce i pro mastnou pleť

Rada pro ty, co mají mastnou či nedokonalou pleť:
Pokud vás trápí mastnější nebo nedokonalá pleť, nebuďte v omylu, že vám sluníčko pomáhá. Že vaše pokožka najednou vypadá vypnutě, že ji slunce vysušuje. Není to pravda. UV záření totiž způsobuje zesílení pokožky a ucpání pórů. Nahromaděný maz se tedy znovu objeví a vytvoří nové nedokonalosti, jedná se o opožděný efekt. Proto používejte přípravky s vyšším SPF a pleť si chraňte.

Novinka, kterou musíte vyzkoušet: První olej od Vichy s vysokou ochranou. Je určen i pro citlivou pokožku!

vichyMáte rádi opalovací oleje? Jejich hebkou texturu, která se snadno nanáší a rozmaže? Pak vyzkoušejte novinku od Vichy - Capital Soleil s vysokou ochranou SPF 40 nebo Capital Soleil se středně vysokou ochranou SPF 20. Oba výrobky jsou vybaveny rozprašovačem pro snadné nanášení.

První olej od Vichy - Capital Soleil, přináší vysokou ochranu v té nejhedvábnější textuře. Ochrana před sluncem se stává požitkem, který si budete chtít zopakovat!

Více na www.vichy.cz