Čtenářka HankaPU jednou vyhrála 10.000 korun. Ale získat tuto cenu nebylo vůbec jednoduché, ačkoli měla v ruce los. Nejprve dělala problémy prodavačka, pak dokonce i organizátor loterie.

Zkušenost čtenářky HankyPu otevírá diskuzi pro zmatky okolo výher. Už se vám někdy stalo, že jste vyhrála peníze, ale organizátoři soutěže měli ve hře zmatek, tak výhru nechtěli vyplatit?


Krásný den všem ženám-in. Jako skoro každý normální smrtelník si občas vsadím, nebo koupím los. Paní Štěstěna se usměje a já vyhraju dvacku. Ale tentokrát to bylo jinak. Objevily se 3 stejné symboly... vzala jsem si brýle a čtu, že jsou za 10 000. A tak jsem si už představovala, co za ně všechno pořídíme... paní prodavačka los protáhla tou jejich čtečkou a říká: „Ten los nic nevyhrává, mám ho vyhodit ?“ „NE,děkuji“. Milý los se mnou putoval přes celé město do sběrny Sazky, To už se k nám naštěstí připojil manžel, který šel z práce. V Sazce pravili, že je tam výhra, ale že teď momentálně nemají dostatečnou hotovost a nemohou ji vyplatit. Poslali nás na hlavní poštu. Tam nám paní pokladní chtěla los sebrat s tím, že jí terminál hlásí, že výhra byla už vyplacena. Naštěstí si to dala vysvětlit a byla vstřícná... Takže já a můj občanský průkaz jsme zůstali na poště jako záruka a manžel s losem se znovu vrátil do sběrny Sazky. Tam se mu omluvili, že omylem los označili jako vyplacený... Nebudu vás napínat, peníze nakonec přinesl a i potvrzení, které mě osvobodilo jako rukojmí na poště. Zpětně se tomu smějeme, ale bylo to jako v pohádce o kohoutkovi a slepičce...
HankaPU

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 3. května 2012: Sázení

milkaZasílání příspěvků k tomuto tématu již skončilo. Okolo šestnácté hodiny se, milé čtenářky, dozvíte, která z přispěvatelek získala slíbenou odměnu: pralinky I Lova Milka (viz obrázek).

Reklama