Miluje naše čtenářka s nickem Milka. A nejen to, její nejoblíbenější barvou je samozřejmě žlutá. Nelíbí se jí, že v našich ulicích převládá černá a nazývá to „armádou vdov“. Tak by se nad sebou ty, kterých se to týká, měly trochu zamyslet.

Milá redakce a ženy-in

I když je venku ještě chladno a v noci dokonce ještě mrzne, jaro už klepe na dveře, stejně jako by mělo klepat i na naše skříně.

Dnešní téma se mi moc líbí, protože je u mě aktuální. Zrovna o víkendu jsem byla s kamarádkou nakupovat, a co jsem si nakoupila?

I když je ještě moc brzy na tulipány, nepočítám ty, co se prodávají v květinářství, ale ty, co rostou na zahrádce, já ulítávám s prvním příchodem jara na žluté barvě a to právě proto, že MILUJU žluté tulipány. Odmalička jsem měla ráda žlutou barvu, také jsem si s ní jeden čas užila přezdívku kanárek (ale možná lepší, než kdyby na mě volali tulipáne

Tak jsem si koupila krásné strečové žluté kalhoty, k tomu mám černou koženou bundu a už se nemůžu dočkat, až se oteplí a já v tomto modelu vyjdu.

Samozřejmě s nezbytnou žlutou kabelkou, tedy spíš takovou sportovní taškou, kterou jsem si teď také koupila.  A kdyby mi k tomu ještě někdo dal žluté tulipány, bylo by to dokonalé.

Takže ano, jarní nákupy miluju a kromě oné žluté barvy, která v mém jarním šatníku převažuje, mám ráda také červenou barvu, ale přiznám se, že jsem ji ještě v kombinaci se žlutou nezkoušela, možná mi poradíte, jestli to jde, protože i černou koženou bundu bych ráda prostřídala s červenou. Tu mám vyhlédlou už dlouho, ale půjdu si ji koupit až za měsíc, už mi na ní nějak nezbylo. Snad ještě bude.

Nelíbí se mi, když ženy chodí i na jaře a v létě v černé. Je to takové smutné, jako armáda vdov. Mám ráda veselé barvy a myslím, že sluší každé ženě, když zvolí dobrý střih úměrně své postavě.

A jestli jsem schopna si sama něco ušít? Nejsem! Nebo jsem , ale nemám na to čas, protože lítám po jarních nákupech

Milka

Milá Milko, podle nicku bych řekla, že máte ráda fialovou. Ptáte se, jestli se dá žlutá kombinovat s červenou? Pochopitelně, ale to už je opravdu hodně free a vyžaduje to dost odvahy a sebevědomí, protože tuhle ohnivou kombinaci určitě nikdo nepřehlédne.

Text nebyl redakčně upraven

Jak se chystáte na jaro, vy milé ženy-in? Už jste si letos koupila něco jarního na sebe? A chystáte se? Co by vám udělalo radost kromě teplejšího počasí?

Nový účes, kabelka, boty, nebo třeba kabátek? Máte jiný nápad, jak si v těchto chladných dnech zvednout náladu? Dejte nám tip.

Na vaše příspěvky se těším na adrese redakce@zena-in.cz

Reklama