Zpěvačka Nicole Scherzinger rozzářila ulice Sydney ve žlutých midi šatech, když odcházela z radia Nova, kde dělala rozhovor.


 
Krásná Eva Longoria vsadila na žlutou na premiéře filmu Dora and the Lost City of Gold (Dora a ztracené město zlata) v Los Angeles.


 
Na žlutou nedá dopustit občas ani vévodkyně Kate. Když společně s princem Williamem zavítali na finále Wimbledonu v hledišti byla v žlutých šatech rozhodně nepřehlédnutelná.

Modelka Denisa Mendrejová si nenechala ujít módní show návrháře Fera Mikloška a pro tuto příležitost oblékla kanárkově žlutý kostýmek s hlubokým výstřihem. Jako doplněk jí posloužila kabelka Hermes Kelly.

Na setkání Miss po 30 letech svůj černý outfit rozzářila žlutou kabelkou od Karla Lagerfelda modelka Michaela Salačová.

I na červený koberec se žlutá rozhodně hodí! Okouzlující herečka Emily Blunt ho svými šaty rozzářila na udílení cen AACTA International Awards 2019 v Los Angeles.

Sedmilhářka Shailene Woodley oslnila ve žlutém kabátku během letošního týdne módy v New Yorku a rozzářilo tak chladné betonové ulice.

Americká modelka Emily DiDonato na týdnu módy v New Yorku krásně sladila kanárkově žlutou halenku s černými kalhotami a lodičkami. Nádherně tak rozsvítila svůj outfit.

Úspěšná modelka Bella Hadid odhalila na ulici v New Yorku své perfektně vypracované bříško. Ve žlutých denimových kalhotách byla nepřehlédnutelná.

Žlutá se hodí k brunetkám i blondýnkám. Zpěvačka Leona Machálková na představení nové kolekce návrhářky Jitky Klett dorazila ve žlutém svetříku a zářila do všech stran.

Foto: Profimedia

Reklama