Značka domácích čističů Domestos právě v těchto dnech představuje novinku Domestos Likvidátor špíny. Pokud cítíte nepříjemný zápach při zvedání víka odpadkového koše a trápí vás plíseň usazující se v koutech sprchy, odtocích a na jiných těžko dostupných místech, je tu nový přípravek, který si s těmito problémy poradí. Nový Domestos Likvidátor špíny je extra hustý čisticí a dezinfekční gel, který je díky svému unikátnímu složení dostatečně silný tak a přilne ke špíně i na svislém povrchu. Navíc se pomocí speciálního zahnutého hrdla dostane i na těžko dostupná místa. Tento přípravek snadno ničí bakterie a nepříjemný zápach, dezinfikuje a bělí. 


Na místech, která přicházejí do styku s vodou, potravinami a odpadky, se hromadí bakterie, jež mohou ohrožovat zdraví členů domácnosti. Odpadkové koše, odtoky, spáry v koupelně a kouty ve sprše jsou rájem pro bakterie, které se rozmnožují ve vlhkém prostředí a produkují nepříjemný hnilobný zápach. Zašlý zahradní nábytek potřebuje po čase získat zpět svoji původní bílou barvu. Ohrožená místa teď můžete důkladně vyčistit a vybělit novým přípravkem Domestos Likvidátor špíny.

Domestos Likvidátor špíny je hustý čisticí a dezinfekční gel, který si poradí se zažranou špínou i bakteriemi. Díky jeho účinnému složení není nutné znečistěná místa drhnout. Stačí nanést přípravek na zašpiněný povrch, nechat působit 5–10 minut, potom důkladně opláchnout vodou a utřít suchým hadříkem.

 

Jeho hustá konzistence přilne k povrchu a udrží se dlouho i na svislých plochách. Domestos Likvidátor špíny eliminuje jakékoliv nepříjemné pachy, dezinfikuje a bělí. Praktický a unikátní tvar balení přípravku Domestos Likvidátor špíny umožňuje lehkou a pohodlnou aplikaci i na těžko dostupná místa. Bezpečnostní uzávěr zajišťuje pohodlnou manipulaci s uzavřeným výrobkem a navíc chrání před použitím přípravku dětmi.

S přípravkem Domestos Likvidátor špíny budou i ta nejtemnější zákoutí odpadkového koše a dalších problematických míst čistá a bez zápachu!


Doporučená maloobchodní cena:  82,90 Kč (balení 500 ml)

 

Více informací o přípravku Domestos Likvidátor špíny se dozvíte na www.likvidatorspiny.cz a o značce Domestos na www.domestos.cz

 

Používejte dezinfekční přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

 

 

Chcete tuto novinku pro vaši domácnost vyzkoušet? Zapojte se do naší soutěže!

Reklama