Obtěžuje vás neustálé přidávání jaru na houbičku, když myjete nádobí? Ne každý ještě disponuje myčkou, a pak si musí poradit ručně. Němci přišli se skvělým zlepšovákem. Vezměte si starou žábu, kterou už nepotřebujete na nafukování matrací, naplňte ji jarem a upevněte si ji v kuchyni u dřezu. Stačí jednou zapumpovat a máte houbičku hned plnou jarových bublinek. To už přece usnadní tu nudnou práci, kterou za vás nikdo neudělá.

A u houbiček na nádobí ještě zůstaneme. Dají se totiž využít mnoha jinými způsoby než na otírání a umývání. Pokud máte ráda cykloturistiku a nerada uvězňujete své nohy v botách, Němci pro vás mají řešení, jak to spojit dohromady. Přidělejte si na šlapky od kola obyčejné houbičky a zažijete neuvěřitelně měkoučkou a pohodlnou jízdu.

Máte ještě doma staré socialistické gumové rukavice a je vám líto je vyhodit? Tak teď mají pro vás naši "výchoďáci ze západu" návod, jak je se dají ještě využít a to dokonce v kulinářském oboru. Stačí ustřihnout jeden prstík, udělat do něj dírku a pak nasadit na flašku od olivového oleje. Tak si zaručíte přesně to drobné dávkování, které potřebujete, a nebudete se muset bát, že při nějaké nešikovnosti si do svého salátu vylijete půlku flašky.