Pryč je doba, kdy se o sexu doslova nemluvilo. Sexuální výchova ve škole, stovky publikací, ale i celková otevřenost společnosti. To je synonymem dnešní doby, která samozřejmě nevidí v sexu nic špatného. A i vy byste měla vše brát přesně tak, jak zde popisujeme. Zvláště v případě, kdy si chcete zpestřit své intimní chvíle. Máme pro vás několik tipů, jak na to.

erotic

Erotické pomůcky jsou hitem

Co je v posledních letech skutečně hitem číslo jedna, to jsou erotické pomůcky. Právě bohatý výběr konkrétního sortimentu je jistotou, že si nelze nevybrat. A to ať už máte v plánu několik experimentů v ložnici se svým partnerem, nebo hledáte uspokojení pouze sebe samotné. A jak si tu správnou erotickou pomůcku pořídit? Navštivte sexshop, a to buď ten kamenný, nebo pokud se stydíte, tak ten internetový. Bohatý výběr možností určitě nezklame. Pokud u něžného pohlaví, tedy i u vás něco jasně dominuje, jsou to jak vibrátory, tak samozřejmě i venušiny kuličky. Obojí vás dokáže dovést k intenzivnímu orgasmu.

erotic

Mluvte se svým partnerem

Jednou z dalších cest, jak si zkvalitnit svůj intimní život je ta, kdy začnete se svým partnerem o těchto věcech otevřeně mluvit. Není nic špatného na tom, když mu při vašich hrátkách dáte najevo, co máte ráda a co chcete. Stejně tak mu to lze říci i v rámci běžné debaty. Na oplátku by se měl svěřit i on vám. Právě komunikace je pro zlepšení milostných hrátek to nejdůležitější, což potvrzují nejenom četné páry, ale třeba také sexuologové, nebo psychologové, kteří se na danou oblast přímo zaměřují.

Někdy pomůže i změna partnera

Ne, že bychom vás chtěli snad k čemukoliv navádět. To rozhodně ne. Pouze konstatujeme, že i změna partnera může být jednou z cest, jak sexuální život výrazně zkvalitnit. Ostatně poslední výzkumy ukazují, že je stále větší počet žen, ale i mužů, kteří jsou nevěrní. A to z důvodů, kam patří i sexuální život. Najít toho správného partnera dnes není tak složité. Pomoci může bezpečná sex seznamka, která je samozřejmě dostupná online. To slibuje nejenom pocit bezpečí, ale i určité diskrétnosti. Poté už si s vyhlédnutým protějškem stačí psát, vyměnit si fotografie a až budete připravena, může dojít i k osobní schůzce.

erotic

Střídejte místa, ale i polohy

Není nic horšího, než když vám sex zevšední. V takovém případě už není ani tak zábavou a rozkoší, jako spíše povinností. Odehrává se stále jenom v posteli, kde dochází ke střídání maximálně tří nejznámějších poloh, jako je:

  • Zezadu
  • Na koníčka
  • Misionář

Chcete více? I to souvisí s výše uvedenou komunikací. Stačí to říci, naznačit, nebo vzít veškerou iniciativu do svých rukou. Mnohdy pomůže i změna místa. Nejenom v rámci vašeho bytu, jelikož mnoho párů potvrdilo, že si dokonalého sexu začali užívat až na dovolené. Hitem se tak může stát třeba slunečná Sardinie, která nadchne svou krásou, ale třeba také svou gastronomií. A jelikož mnoho jídel je považováno za přírodní afrodiziakum, může být i tato cesta jednou z těch, které zlepší kvalitu vašeho sexuálního života. A to i ve chvíli, kdy si myslíte, že je mu nadobro konec.

Sardinie

Reklama