Tento příběh nám do soutěže Zlatý český ručičky poslala čtenářka free... Diskutujte, jak se vám líbí!

Není to ještě rok, co jsme rekonstruovali byt. Já, obyčejná ženská, jsem musela vždycky všechno nastudovat, aby mi to zedníci neudělali špatně. Se slovy: „Paní, to se tak dělá!“  nám i samonosný geberit zavěšovali na zeď.  Závěsný sprchový masážní panel nainstalovali těsně nad zem, takže bychom se pod něj nevlezli ani v kleče... To už ale nechám být. Jak jsme si oddychli, když všechno bylo za našeho dohledu napraveno.

Korunu tomu všemu dala příhoda, která se stala za čtrnáct dnů. Přivezli nám novou americkou lednici. Technik ji usadil, zapojil. Řekl si o pohárek, aby mi ukázal, jak správně ovládat pouštění vody, výrobu ledu a další. Já se jenom shovívavě smála jeho zděšenému pohledu, když mu do sklenice proudila horká voda. Ujistila jsem ho, že lednice je určitě v pořádku, a volala do svojí oblíbené instalatérské firmy, abych je upozornila na další závadu.

Jenom mi překvapeně odpověděli: „A jste si jistá?“
To už jsem vykřikla.

Přijelo jich v jednom autě šest. Dospělí chlapi a jeden po druhém pouštěli vodu z kohoutku a kroutili hlavou. Ovšem pobavený úsměv mi ztuhnul, když se začali rozhlížet po mé super moderní a krásné nové kuchyni, kde ji začnou demolovat.

Rezolutně jsem zavelela, že na kuchyň mi nesáhnou, a ať jdou vyměnit přívody vody ve stupačkách. Že budu mít radši obráceně vodu v kohoutcích, než aby mi rozkopali celou kuchyň.

Postupně jsem našla ještě spoustu drobných chyb, ale tuhle firmu už nikdy.

Vaše free

Soutěž!

Posílejte mi dnes (10. 10. 2008) do 16.00 hodin své příběhy či fotky, na které by se dalo buď fakticky nebo ironicky použít rčení „Zlatý český ručičky“. Očekávám je na e-mailu: jakub.koci@zena-in.cz. Budeme je postupně formou  novinek uveřejňovat.
Výhru získají dva autoři příběhu nebo fotografie, pod jejichž novinkami bude v neděli o půlnoci nejvíce diskusních příspěvků.

1. cena:
Exkluzivní módní šátek, kniha Nabídka, jaká se neodmítá od Jill Mansellové, DVD Cvičení po porodu, čaj Teekane Baby Tea, čaj Teekane Breastfeeding Tea, Garnier roll on pro ploché bříško, kniha Co dělat v krizových situacích a jedno malé překvapení.

2. cena:
Kniha Škola fotografování pro kluky a holky od Marie Němcové, kniha Nabídka, jaká se neodmítá od Jill Mansellové, DVD Cvičení po porodu, čaj Teekane Baby Tea, čaj Teekane Breastfeeding Tea, kniha Co dělat v krizových situacích a jedno malé překvapení.

Soutěž končí v neděli 12. 10. 2008 o půlnoci. Mnoho štěstí!

Reklama