Tuto fotografii a povídání nám do soutěže Zlatý český ručičky poslala čtenářka Tetička25. Diskutujte, jak se vám líbí!

Tatínkovi je sedmdesát tři let, před třemi lety mu našli rakovinu. Už má za sebou dvě operace, ozařování, chemoterapii. Je to velký optimista a jeho „zlaté české ručičky“ mu moc pomáhají překonávat tuto nemoc.

Celý život tvrdě pracoval, postavil dům. Také se od svého dědečka naučil plést košíky, a ty pletl mnoho let. Teď po operacích nemůže namáhat břicho, tak jsme mu přivezli zajímavý materiál - pedig. Úplně ho nadchl a plete a plete. Vše, co uplete, rozdá.

Posílám malou ukázku. 
 

 

 

 


 

Soutěž!

Posílejte mi dnes (10. 10. 2008) do 16.00 hodin své příběhy či fotky, na které by se dalo buď fakticky nebo ironicky použít rčení „Zlatý český ručičky“. Očekávám je na e-mailu: jakub.koci@zena-in.cz. Budeme je postupně formou  novinek uveřejňovat.
Výhru získají dva autoři příběhu nebo fotografie, pod jejichž novinkami bude v neděli o půlnoci nejvíce diskusních příspěvků.

1. cena:
Exkluzivní módní šátek, kniha Nabídka, jaká se neodmítá od Jill Mansellové, DVD Cvičení po porodu, čaj Teekane Baby Tea, čaj Teekane Breastfeeding Tea, Garnier roll on pro ploché bříško, kniha Co dělat v krizových situacích a jedno malé překvapení.

2. cena:
Kniha Škola fotografování pro kluky a holky od Marie Němcové, kniha Nabídka, jaká se neodmítá od Jill Mansellové, DVD Cvičení po porodu, čaj Teekane Baby Tea, čaj Teekane Breastfeeding Tea, kniha Co dělat v krizových situacích a jedno malé překvapení.

Soutěž končí v neděli 12. 10. 2008 o půlnoci. Mnoho štěstí!

Reklama