Tento příběh nám do soutěže Zlatý český ručičky poslala čtenářka janana. Diskutujte, jak se vám líbí!

Já a můj manžel stavíme domeček svépomocí. Můj manžel je naštěstí tak šikovný, že i všechen nábytek v dosavadním bytě máme od něj, ale co jsme si sami nezvládli udělat, byla dřevěná konstrukce u dřevostavby.

Tak přijela firma. Můj manžel byl „online“ na stavbě, jak on říká, a posílal mi průběžně fotky, jak jsou daleko. Ta konstrukce totiž trvá necelý den. Z auta vyskákalo šest borců, nejdřív jim řidič rozdal bonbony :-) (že prý takhle vždycky začínají stavbu) a začali dělat.

Za dvě hodiny opravdu stály už dvě stěny, pak byla svačina... Ta prý trvala něco přes hodinu, mezitím stihli asi basu piv :-) a pak šli na to.

Zapojili i jeřáb a začali ke stěnám přidělávat stropní trámy. Po obědě a dalších pivech už jsem přijela já a viděla šest docela „veselých“ chlapíků, kteří se polonazí jen tak promenádovali po střešních trámech šest metrů vysoko. Prostě artistický výkon. A i když jsem se dost bála o jejich fyzické i duševní zdraví, kluci odjeli ve čtyři hodiny odpoledne, dům stál perfektně a velice pečlivě dodělaný.

A stojí dodnes. Bohužel jsem teď v práci a nemám tu fotku. A zlaté české ručičky? Pokud k tomu patří pivo, tak ať – efektivita byla maximální!
 

Soutěž!

Posílejte mi dnes (10. 10. 2008) do 16.00 hodin své příběhy či fotky, na které by se dalo buď fakticky nebo ironicky použít rčení „Zlatý český ručičky“. Očekávám je na e-mailu: jakub.koci@zena-in.cz. Budeme je postupně formou  novinek uveřejňovat.
Výhru získají dva autoři příběhu nebo fotografie, pod jejichž novinkami bude v neděli o půlnoci nejvíce diskusních příspěvků.

1. cena:
Exkluzivní módní šátek, kniha Nabídka, jaká se neodmítá od Jill Mansellové, DVD Cvičení po porodu, čaj Teekane Baby Tea, čaj Teekane Breastfeeding Tea, Garnier roll on pro ploché bříško, kniha Co dělat v krizových situacích a jedno malé překvapení.

2. cena:
Kniha Škola fotografování pro kluky a holky od Marie Němcové, kniha Nabídka, jaká se neodmítá od Jill Mansellové, DVD Cvičení po porodu, čaj Teekane Baby Tea, čaj Teekane Breastfeeding Tea, kniha Co dělat v krizových situacích a jedno malé překvapení.

Soutěž končí v neděli 12. 10. 2008 o půlnoci. Mnoho štěstí!

Reklama