Tuto fotografii a povídání nám do soutěže Zlatý český ručičky poslala čtenářka jazuzinka. Diskutujte, jak se vám líbí!

 

Posílám pár fotografií ozdůbek a hraček ze dřeva. Dělá je můj pantáta s panímámou. Vše je ruční práce a každý výrobek je originál. MNě se moc líbí dřevěné ozdoby na stromeček, prostě nádhera!!! :-D  Výrobků mají daleko víc, posílám jen vzorek. ;-) Jestli chcete vidět víc, mrkněte se na: http://tomajk.rajce.idnes.cz/Hracky/.

Srdečně Vás zdravím a přeji Vám hezký víkend.

- jazuzinka 
 

 

 

 


 

Soutěž!

Posílejte mi dnes (10. 10. 2008) do 16.00 hodin své příběhy či fotky, na které by se dalo buď fakticky nebo ironicky použít rčení „Zlatý český ručičky“. Očekávám je na e-mailu: jakub.koci@zena-in.cz. Budeme je postupně formou  novinek uveřejňovat.
Výhru získají dva autoři příběhu nebo fotografie, pod jejichž novinkami bude v neděli o půlnoci nejvíce diskusních příspěvků.

1. cena:
Exkluzivní módní šátek, kniha Nabídka, jaká se neodmítá od Jill Mansellové, DVD Cvičení po porodu, čaj Teekane Baby Tea, čaj Teekane Breastfeeding Tea, Garnier roll on pro ploché bříško, kniha Co dělat v krizových situacích a jedno malé překvapení.

2. cena:
Kniha Škola fotografování pro kluky a holky od Marie Němcové, kniha Nabídka, jaká se neodmítá od Jill Mansellové, DVD Cvičení po porodu, čaj Teekane Baby Tea, čaj Teekane Breastfeeding Tea, kniha Co dělat v krizových situacích a jedno malé překvapení.

Soutěž končí v neděli 12. 10. 2008 o půlnoci. Mnoho štěstí!

Reklama