Tuto fotografii a povídání nám do soutěže Zlatý český ručičky poslala čtenářka osud. Diskutujte, jak se vám líbí!

 

1) Zlatý český ručičky:
S v é p o m o c í    jsme s manželem postavili rodinný domek, kolem kterého právě budujeme přední plot. Ještě nám zbývá dokončit balkon a bude vše hotovo, včetně zahrady, která se již vesele zelená... ;-)

 

 

2. „Zlatý" český ručičky:
- Již při stavbě nám byla vykradena stavební bouda (zmizela rychlovarná konvice, rozdělané kafe, hrníčky a nějaké drobné nářadí).
- Před rokem jsme postavili boční plot, vysadili živý plot a letos v květnu do něj mladíci, kteří poněkud překročili rychlost jízdy, „napálili" a vše bylo zničeno.
- Minulý týden nám byly ukradeny svody (okapy) - ano, byly měděné (někdo dostane ve sběrně cca 2 stovky, nám to o pár tisícovek opět trochu provětrá rodinný rozpočet).

Soutěž!

Posílejte mi dnes (10. 10. 2008) do 16.00 hodin své příběhy či fotky, na které by se dalo buď fakticky nebo ironicky použít rčení „Zlatý český ručičky“. Očekávám je na e-mailu: jakub.koci@zena-in.cz. Budeme je postupně formou  novinek uveřejňovat.
Výhru získají dva autoři příběhu nebo fotografie, pod jejichž novinkami bude v neděli o půlnoci nejvíce diskusních příspěvků.

1. cena:
Exkluzivní módní šátek, kniha Nabídka, jaká se neodmítá od Jill Mansellové, DVD Cvičení po porodu, čaj Teekane Baby Tea, čaj Teekane Breastfeeding Tea, Garnier roll on pro ploché bříško, kniha Co dělat v krizových situacích a jedno malé překvapení.

2. cena:
Kniha Škola fotografování pro kluky a holky od Marie Němcové, kniha Nabídka, jaká se neodmítá od Jill Mansellové, DVD Cvičení po porodu, čaj Teekane Baby Tea, čaj Teekane Breastfeeding Tea, kniha Co dělat v krizových situacích a jedno malé překvapení.

Soutěž končí v neděli 12. 10. 2008 o půlnoci. Mnoho štěstí!

Reklama