Snila jste vždy o proměně v pohádkovou princeznu se zářivými blond vlasy? Nebo chcete působit svůdně, ale zároveň nevinně jako andílek? Schwarzkopf & Henkel představuje řadu Palette blond, která vám váš sen pomůže splnit. Součástí této řady jsou nejen zesvětlující krémové barvy, ale i melíry zaručující zářivé blond vlasy plné života a speciální zesvětlovač ve spreji – novinka na trhu. Díky vyživující vlasové masce s jojobovým olejem, který Palette blond obsahují, budou navíc vaše vlasy dobře ochráněny před vysušením, a to nejen během samotného barvení, ale i po něm.

Zářivé blond vlasy jsou snem mnoha žen - blond je barva zlata a slunce, která je spojována s ušlechtilými a charismatickými bytostmi. Navíc prý blond vlasy vyvolávají ve většině lidí pocity nevinnosti, upřímnosti a důvěry. Nabízí se ale i prozaičtější důvod - blondýnky mají u mužů jednoznačně jedničku a nová řada Palette blond vám nyní nabízí možnost se velice jednoduše v pohodlí domova jednou z nich stát.

Mezi zesvětlujícími barvami naleznete Intenzivní zesvětlovač (IL1) pro zvlášť intenzivní zesvětlení až o 4-6 odstínů. Dále si můžete vybrat odstín Světle popelavě plavý (BC1) - krémovou barvu, která zesvětlí o 2-4 odstíny a vlasům dodá lehce popelavý nádech. Díky osvědčené originální Palette receptuře Color Formula C+ s vitamínem C bude o vaše vlasy pečováno již během barvení. Jejich orientační maloobchodní cena je 89 Kč.

Pro efekt přirozených vlasů jsou připraveny dva melírovací přípravky, a to Melír (ME1) a tzv. Jednoduchý melír (ME3+). Oba zesvětlí vlasy o 4-6 odstínů s tím, že první se nanáší na vlasy vytažené z přiložené melírovací čepice, kdežto Jednoduchý melír se nanáší pomocí speciálního aplikátoru s nasazovacím hřebenem. Čepice stejně jako nasazovací hřeben jsou součástí balení Palette blond, proto je melírování nyní snadnější než kdykoliv předtím. Jejich orientační maloobchodní cena 149 Kč.

Tou úplnou originalitou, se kterou Palette vstupuje na český trh je Beach Look zesvětlovací sprej (SP1) od Palette blond. Jedná se o zesvětlovač ve spreji, který se díky této nevšední konzistenci velmi snadno nanáší a umožní postupné zesvětlení až o dva odstíny. Nanášení se může opakovat. Výsledný efekt se posílí pobytem na slunci. Jinými slovy, blondýnky a blondýni nyní mají možnost ještě snadněji zapůsobit na své okolí. Jeho orientační maloobchodní cena je 89 Kč.

Díky vyživující vlasové masce s jojobovým olejem bude o vaše vlasy dobře postaráno navíc i po samotném procesu barvení/zesvětlování vlasů. Jojoba původně pochází z Latinské Ameriky. Je to pomalu rostoucí rostlina, která se může dožít více než 100 let, a olej se získává z jejích fazolovitých semen. Jojobový olej představuje nejdokonalejší přírodní kondicionér a hydratační přípravek, který pomáhá zvlhčovat a čistit pokožku hlavy. Jojoba na vlasech vytváří tenkou vrstvu, která je chrání před vnějšími vlivy a zároveň jim dodává lesk a objem, a je tedy optimální péčí pro jemné blond vlasy.

Reklama