Metalické materiály jsou velkým hitem hlavně v létě, protože vypadají skvěle v  záři slunce, k opálené pleti a nahradí výrazné barvy.  Nosí se takřka na všem, ale nejvíce jim to sekne na doplňcích. Dala byste si říct?

Zašla jsem do svého oblíbeného obchůdku, kde prodávají značkové věci z druhé ruky. Měli tam stříbrné sako, které mi sedlo jako ulité, a paní prodavačka se jen rozplývala, jak mi sluší. Ano, možná mi i slušelo, věděla jsem, že bych byla zaručeně IN, ale nechala jsem si ho raději ujít. Necítila bych se v té přemíře lesku dobře. Ani bych neměla odvahu vyrazit ve stříbrných kalhotách nebo bundě, jak uvidíte v naší fotogalerii.

Ale už nějaký čas pošilhávám po stříbrných nebo zlatých sandálech. Ty bych fakt chtěla. K létu přece nějaký ten výstřelek patří a zlaté páskové botičky mi nepřipadají až tak ulítlé, abych si na ně nemohla troufnout.  

Krásně zdůrazní opálení a vypadají dobře nejen k bílé, černé a námořnické modré, ale moc jim to sluší ve společnosti neutrálních barev, jako je béžová, khaki nebo přírodní odstín neběleného lnu.

V této kombinaci nebudou vypadat kýčovitě, ale naopak velmi elegantně.

Co říkáte, nezkusila byste to také?

Čtěte také: