Představ si, řekla mi, že mám vyměnit stříbro za zlato, tedy že mám nosit zlaté prstýnky a náramky místo těch mých milovaných stříbrných… A jeho poslední slova už zněla trochu plačtivě. Já přece nemůžu nosit zlato! Vždyť budu vypadat jako kolotočář. Ještě chvíli tak lamentoval a téměř naříkal, až jsme nakonec došli společnými silami k jeho rezignaci, svolil, že by odložil (na čas!!!!) svých deset kilo stříbra, co léta nosí, a na nějakou chvíli by si tedy pořídil nějaké nenápadné zlato, když to teda tak potřebuje.
5f23d571e9156obrazek.png
Foto: Shutterstock

Zlato je pěkné na některých bytových doplňcích, na tisku látky, ale sama pro sebe ho necítím, i když… Musím přiznat, že moje kolegyně z práce má doma jednu stěnu vymalovanou zlatou barvou, vypadá to skvěle a působí to neskutečně příjemně.

Proč ten Tomáš potřebuje zlato, říkala jsem si - podle esoteriků je tento vzácný kov mistrovský léčitel, jelikož jeho vyzařování pomáhá téměř u všech zdravotních potíží, má moc zesilovat schopnosti ostatních použitých kamenů, kovů nebo látek.

Již dávní alchymisté a mágové věděli, že zlato zahání negativní myšlenky, v podstatě nás obklopuje svou pozitivní září. :-) Nošením zlatých šperků můžete zmírnit vlastní přehnané a škodlivé jednání, jako i negativní reakce, a Cassandra Eason ve svém osobitém pojednání o zlatém kovu říká, že i malinký kousek zlata dodává odvahu k tomu, aby se člověk dostal z těžké emocionální či životní situace…

Teď už tomu všemu začínám rozumět, když jsem naposledy před návštěvou u vědmy s kamarádem Tomášem mluvila, tak mi říkal, že se mu celý život drolí v rukou. Padají mu jistoty, na kterých stavěl, a vlastně v ničem nenachází hlubší smysl. Asi tudy cesta, jako první krok zkusit působení zlata a pak se uvidí, jaké další dveře se otevřou.
5f23d5bce2ad8obrazek.png
Foto: Shutterstock

Zlato je ceněno od pradávna, není to náhoda, že po něm tolik lidí touží, shromažďují ho a že nezřídka raději položili život, než by o něj přišli.

Tento významný kov z hlediska léčení pomáhá odstranit emoční a psychické bloky způsobené negativitou!

Pokud chcete navázat spojení s andělskou říší, zejména pak s archandělem Michaelem, doporučuje Cassandra použít zlato při meditaci spolu s andělskými krystaly, jako jsou serafinit, opál aura nebo angelit.

Angelit… Zajímavé, ten ještě neznám. :-) Tak o něm zase příště…

Další zajímavé kameny najdete i v následujících článcich: 

ca3.jpg

alm3.jpg

az3.jpg

Reklama