HariboKaždý, kdo už netrpělivě vyhlíží konec zimy, se jistě těší také na Velikonoce, svátky jara. Na tradiční pomlázku vyrazí malí i velcí koledníci, a tak bude nejedna hospodyňka chystat co nejbohatší koledu. Právě pro tuto příležitost připravila společnost HARIBO hned dvě velikonoční překvapení v limitované edici. Zlaté zajíčky, kteří nemohou chybět v košíku žádného koledníka, a dražé v podobě malých želatinových vajíček.

„Společnost HARIBO je známá prvotřídní kvalitou svých produktů i šíří portfolia, z něhož si vybere skutečně každý. Naši příznivci se mohou pravidelně těšit na novinky a limitované řady výrobků, které vznikají pro určité svátky a jiné slavnostní příležitosti,“ říká jednatel společnosti HARIBO CZ s.r.o. Rostislav Němec. „Na letošní Velikonoce jsme připravili limitovanou edici oblíbených želatinových bonbonů tradičních velikonočních tvarů a barev,“ dodává Rostislav Němec.

Velikonoční koleda od HARIBA

HariboHlavně ti nejmenší koledníci uvítají při koledě vedle obvyklých malovaných či jinak zdobených vajec také nějakou sladkou dobrotu. Barevná vajíčka HARIBO s želatinovou náplní budou skvělou odměnou za velikonoční koledování. Jsou k dostání v balení 100 g za doporučenou MOC 19,90 Kč.

Milovníky klasických želatinových bonbonů zase potěší veselí velikonoční Zlatí zajíčci vyrobení podle receptury tradičních Zlatých medvídků HARIBO. Zlatí zajíčci jsou k dostání v balení 100 g za doporučenou MOC 19,90 Kč.

Reklama