Nedávno jsme v rubrice Styl řešily kalhoty. Je celkem přirozené, že převážná většina žen jim v zimě dává přednost. Ale ozvalo se i pár těch, které nedají na sukně dopustit ani v tomto období. Abych je tedy nešidila, věnuji těmto statečným osůbkám dnešní stylové téma. Nebude sice přímo o sukních, ale o nezbytném doplňku, který je věrně doprovází. O punčochách a punčocháčích. Copak může být něco víc sexy než krásné nohy v krásných punčochách? Nebo punčocháčích. Ty jsou v chladných dnech určitě praktičtější a ruku na srdce: Copak to někdo pozná?  

puncochace

Jaké jsou poslední trendy?

Rozhodně na chvilku zapomeňte na decentní, diskrétní tělové pavučinky a navlékněte si barevné, vzorované a třeba i krajkové punčochy. Alespoň vás v té převládající šedi nikdo nepřehlédne. Aby vám bylo teplo na kotníky, můžete se k punčocháčům pořídit úpletové návleky. Pamatujete? Osmdesátá léta se stále hlásí o slovo.

Ale to ještě není všechno. Pro odvážné a extravagantní ženy mám speciální lahůdku. Zlaté a stříbrné punčocháče. Ony jsou to spíše legíny, ale na tom nesejde.

puncochace

Podvolila byste se tomuto módnímu diktátu?

Pokud ano, tak máte jistě smysl pro recesi a snáze najdete způsob, jak zahnat podzimní depresi.

Pokud je to vás přece jenom moc, černou a antracitově šedou rozhodně nic nezkazíte. Podívejte se na ukázky nejžhavějších trendů v punčochové módě

Reklama