Nový dvoukomorový Somat Gold Gel

Prémiové tablety Somat Gold se speciálním aktivátorem odmáčení posunuly v loňském roce standard automatického mytí nádobí na vyšší úroveň. Nyní vstupuje tento zlatý standard i mezi mycí gely. Jednička na českém trhu, značka Somat společnosti Henkel ČR, přichází v těchto dnech na český trh s novými, vysoce účinnými multifunkčními gely Somat Gold. Ty majitelům myček bez ohledu na zvolený program zajistí perfektní čistotu a neodolatelný lesk nádobí. Zatímco varianta Anti-Grease v sobě kombinuje čisticí sílu a složku pro ještě vyšší odmašťovací účinek, Neutra Fresh zaručuje perfektní čistotu, oslnivý lesk a navíc díky inovovanému složení pohlcuje nepříjemný zápach při mytí v myčce.

Nové gely Somat Gold nabízejí skvělý výkon. Aktivní enzymy a odmašťovací látky se okamžitě dostanou hluboko i do zaschlých a ztvrdlých zbytků jídel a naruší je zevnitř. Díky tomu jsou nové gely Somat Gold velmi účinné v odstraňování odolných připečenin a obzvlášť snadno zatočí se škrobovými skvrnami od těstovin, rýže či brambor a se zbytky pokrmů z vajec jako jsou omelety či míchaná vajíčka. Gely Somat Gold jsou navíc jediné na trhu s obsahem rozděleným do dvou separátních komor pro ještě lepší výkon jednotlivých složek, které jsou tak pro zajištění maximálního účinku až do spojení při mycím cyklu uchovávány odděleně.

Somat

V souladu s nejnovějším trendem gelových mycích prostředků se inovativní multifunkční gely Somat Gold rozpouštějí rychle a beze zbytku a účinkují tak na nečistoty ihned po začátku mycího cyklu. Díky tomu se velmi snadno používají a je jen na vás, jaký program mytí zvolíte, neboť zajistí perfektní výsledek i při krátkých mycích cyklech a nižších teplotách.

„Somat Gold tablety zaznamenaly po svém loňském uvedení u zákazníků velmi kladný ohlas. Velmi nás proto těší, že nyní můžeme tento nový zlatý standard v mytí nádobí poskytnout českým spotřebitelům také v segmentů mycích gelů,“ komentuje Jana Očadlíková, manažerka marketingu divize Prací a čisticí prostředky Henkel ČR a dodává: „S novými gely Somat Gold na vás čeká nejen skvěle umyté nádobí, ale navíc se můžete těšit díky jedinečnému složení varianty Neutra Fresh i na vysokou účinnost v boji s nepříjemnými zápachy v myčce.“

Nové gely Somat Gold jsou k dispozici ve dvou variantách:

  • Somat Gold Gel Anti-Grease zatočí s mastnými skvrnami, nečistotami a zanechává nádobí dokonale čisté.
  • Somat Gold Gel Neutra Fresh s aktivními neutralizátory zápachu nejen důkladně čistí nádobí, ale zároveň díky jedinečnému složení s účinným efektem pohlcování pachu a parfemací certifikovanou společností Firmenich, světově proslulým výrobcem parfémů, dodává svěží vůni při každém mytí v myčce.

Nové Somat Gold gely poznáte v obchodě snadno. Obaly gelů jsou stejně jako u tablet Somat Gold doplněny výraznými zlatavými prvky. Somat Gold gely jsou na trhu k dispozici ve třech různých velikostech s těmito maloobchodními cenami: M balení (600 ml, 24 mycích cyklů) za 199 Kč, XL balení (2 x 600 ml, 48 mycích cyklů) za 359,90 Kč a Mega Pack (2 x 900 ml, 72 mycích cyklů) za 499,90 Kč.

Reklama