...strašidla zásadně neprovokuje
Pracovní diář popsaný do poslední stránky má na letošní prázdniny populární herečka Zlata Adamovská (49). Vytížená je natolik, že dokonce musela zrušit dovolenou v Chorvatsku, kam nakonec její manžel reportér Radek John odjede sám se synem. Zatímco se půlka rodiny bude prohánět ve vlnách Jaderského moře, Zlata Adamovská se odebere do romantického zámku ve Frýdlantu v Čechách.

"Mám toho skutečně moc, a tak jsem naši rodinnou dovolenou přesunula na zimu. Začala se točit další řada Ordinace a kromě toho hraji roli královny v nové pohádce Peklo s princeznou. Tak se zabydlím na zámku ve Frýdlantu a bude ze mě zámecká paní," svěřila se tiskové agentuře Korzo Zlata Adamovská. "Mým pohádkovým synem bude Jirka Mádl a krále bude hrát Václav Postránecký," dodala.

Řada herců i režisérů je pověrčivých a při natáčení v historických budovách mívá obavy, aby "zlé" síly jejich film nezhatily. Zlata Adamovská se však záhrobních bytostí a jiných potvor nebojí.
"Držím se hesla: Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá. Domnívám se proto, že když nechám na zámku bílé paní, skřítky, duchy a podobně na pokoji, nechají v klidu i oni mě," doufá herečka.

 

Reklama