Napínavou knížku Zlacená pečeť doporučuje čtenářka Marde. A nejen tu, vybrala několik dalších trilerů, které milovníka napínavého čtení doslova zhypnotizují.

Jedeme dál! Trilery doporučuje čtenářka Marde. Nedávno dočetla Zlacenou pečeť...


Dobrý den,

jsem vášnivou čtenářkou už od dětství. Jako první jsem začala jsem číst pohádky a pak přišla na řadu povinná četba ve škole. Později mne zaujaly detektivky. Těch jsem přečetla nepočítaně, sem tam London, Dumas a náš Nepil.

Nedávno jsem dočetla knihu Zlacená pečeť od Jamese Twininga, vydáno BB artem. Hlavní postavou je bývalý lupič, který se stal odborníkem na vyhledávání ukradených uměleckých děl. V tomto románu pátrá po ukradeném obrazu Leonarda Da Vinciho. Kniha je velmi napínavá, přečetla jsem ji jedním dechem.

Před ní jsem měla půjčené knihy Křižácké zlato a Trojskou masku od Davida Gibbinse. Je to něco podobného, jenom hlavní postavou je podmořský archeolog. Další zajímavé počtení je od Chloe Palov Ohnivé kameny nebo Templářská šifra. Všechno jsou to detektivky, které se nedají odložit. Spoustu hezkých knih napsala také Elizabeth Petersová. Děj všech jejích románů se odehrává na archeologických vykopávkách. Nechybí zde ani humor. Vřele doporučuji. Další pěkné čtení je od Jennifer Lee Carrell Vraždy podle Shakespeara a Shakespearova kletba.


Je těžké vybrat jen jednu knihu, když je taková spousta krásných a zajímavých.

Marde

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 8.2.2013: Jakou knihu byste právě teď doporučila své kamarádce?

Příspěvky k tomuto tématu již neposílejte. V podvečer se dozvíte, který z příspěvků jsem odměnil zajímavou knihou Léky smutných od Pavla Gottharda (vydalo nakladatelství Host).

Leky

Reklama