Léto ještě neskončilo! Naopak, teď je ta nejlepší doba k tomu, abyste se pochlubila se svými svůdně opálenými rameny. Co se takhle mrknout na topíky a korzety bez ramínek?

Jsou velmi ženské. Vypadají dobře k sukni, ale i ke kalhotám. Zkušené milovnice módy vědí, že v nich nejlépe vyniknou důležité partie ženského těla, jako jsou dlouhý krk, hezky tvarovaná ramena, klíční kosti a pěkné paže.

Inspiraci můžeme načerpat třeba u světových módních tvůrců, ti vědí nejlépe, jak na to, co s čím, kam a proč.

Třeba Jean Paul Gaultier je známým odborníkem na korzety. No jen si vzpomeňte na ty skvěle odvážné kousky, které povýšila Madonna na koncertní kostýmy.

Od korzetů vede už jen krůček k topům bez ramínek. Oproti nim však mají však jednu velkou výhodu: Drží všechno potřebné na správném místě. :) Černý krajkový v šatníku určitě oceníte.

Nebo že by sexy Louis Vuitton, který přišel s delšími topy, které se dají nosit i jako minišaty?
Oceníte je hlavně v létě na dovolené, kdy většinu času trávíte v plavkách.

Námořnický proužek snad nevyjde z módy nikdy. Tento černobílý (ale může být i v klasické modro- nebo červenobílé) vypadá skvěle k bílým šortkám, klasickým džínám, ale třeba i k jednobarevné dlouhé volánové sukni. Obléknete-li si k takovému topu třeba bílé sáčko, nebude to mít chybu.

Kombinaci krajkového topu a džín milují hlavně hollywoodské hvězdy. Vědí, že zvláště ve stříbrném nebo zlatém provedení jim to bude slušet nejlépe. Ale může i vám.

A nestárnoucí klasika? Bílý kalhotový nebo sukňový kostým doplněný dobře tvarovaným topem vypadá vždycky efektně a hodí se na den i na večer.

Co tomu říkáte, milé ženy-in?

Vybraly byste si?
Máte nějaký top nebo korzet doma?
Kam ho nosíte?
S čím ho kombinujete?
Napište mi.