Máme pro vás připravenou krásnou testovací akci plnou vůně. Pokud se zapojíte do naší soutěže, můžete vyhrát balíček se všemi novinkami – získáte 16 produktů kosmetiky Beauty Kiss, budeme rádi, když je vyzkoušíte a napíšete nám své hodnocení, zkušenosti. Testovat může i váš partner nebo další členové rodiny, v sortimentu jsou i výrobky pro muže.

Těšíte se na tuto akci? Zapojte se do soutěže, na deset výherkyň čeká tato krásná nadílka: Dopřejte si nejjemnější péči s řadou Beauty Kiss

Pokud chodíte nakupovat do obchodů SPAR, pak se můžete už nyní těšit na nové výrobky oblíbené řady Beauty Kiss.

Privátní značka Beauty Kiss, která je synonymem vysoce kvalitních produktů za velmi dostupné ceny, uvede na trh šestnáct novinek. Rozšířením stávající nabídky se řada Beauty Kiss stane mnohem komplexnější a ucelenější a nově se zaměří také na muže.

Kiss

„Naše privátní kosmetická značka Beauty Kiss, která přináší široký a kvalitní sortiment kosmetického zboží, byla dosud určena především ženám. To se změnilo 18. září, kdy se rozrostla o nové produkty,“ říká Martina Studnička Malcová, vedoucí oddělení marketingu společnosti SPAR ČOS. „Nyní bude zaměřena i na muže, kteří jsou stále náročnější i v oblasti kosmetiky. Rádi bychom svým zákazníkům nabízeli stále větší výběr v sortimentu našich privátních značek, a proto plánujeme v průběhu příštího roku uvést na trh dalších 20 produktů z řady Beauty Kiss,“ dodává Martina Studnička Malcová.

V nabídce privátní značky Beauty Kiss společnosti SPAR ČOS naleznou zákazníci řadu tělových a vlasových prostředků za velmi příznivé ceny. Beauty Kiss svým spotřebitelům nově nabídne širší výběr produktů určených k péči o pokožku i vlasovou kosmetiku. Zákazníci si budou moci vybrat z několika druhů vlasových šamponů a balzámů, gelů a laků na vlasy, sprchových gelů a tekutých mýdel, tělových krémů a koupelových pěn. V nové nabídce je pamatováno i na muže, a tak jim řada Beauty Kiss přinese jemnou pěnu či balzám po holení, pleťový krém nebo osvěžující pánský sprchový gel. Všechny výrobky z kolekce Beauty Kiss jsou dermatologicky testovány, neobsahují zásaditá mýdla a jsou přizpůsobeny přirozenému pH pokožky.

Produkty se vyznačují vysokou kvalitou a přinášejí svým spotřebitelům tu nejjemnější péči. Pro značnou oblibu u spotřebitelů plánuje SPAR ČOS rozšířit řadu Beauty Kiss v průběhu příštího roku o další nové produkty. S produkty Beauty Kiss si dopřeje celá rodina kvalitní kosmetickou péči za ty nejjemnější ceny.

Pozor soutěž! Staňte se tváří Beauty Kiss!

Navíc se může kdokoliv přihlásit do soutěže a stát se tváří této kosmetické značky, vyhrát celkovou změnu image za 20 000 Kč a výrobky Beauty Kiss zdarma. Stačí zakoupit jakýkoliv produkt značky Beauty Kiss a poslat číslo účtenky na e-mailovou adresu spar@spar-cr.cz společně se svojí fotografií nebo fotografií toho, koho do soutěže chce zákazník přihlásit. Výhrou je kompletní změna image s profesionálním stylistou, kadeřníkem a make-up stylistou. Soutěž probíhá do 31. 10. 2013.

Více informací na: www.interspar.cz či na www.facebook.com/Interspar.cz. Staňte se našimi fanoušky!

Reklama