V horkých letních dnech je pitný režim více než důležitý. Správné množství tekutin, které byste měli během dne vypít, se liší podle počasí. V chladném počasí nám postačí 2-3 litry denně, ale v létě, kdy rtuť teploměru stoupá k „třicítkám“ a nám se doslova vaří krev v žilách, musíme příjem tekutin přiměřeně zvýšit. Stejně tak i v případě, kdy sportujeme nebo vykonáváme namáhavou činnost a více se potíme. Během dne byste měli pít průběžně. Mějte proto na stole stále připravenou sklenici nebo si každé ráno připravte nápoj do termosky nebo láhve. Budete je mít stále na očích, aby vám připomněly, že se máte napít a budete přesně vědět, kolik tekutin jste vypili.

Pokud máte rádi bylinkové čaje a nechcete se bylinkové chutě vzdát ani v horkém létě, je tu pro vás několik alternativ. Můžete zvolit některou z bylinkami ochucených vod nebo ještě příjemnější alternativu, kterou jsou chutné jablečné nápoje s výluhem z bylinek.

-

Nápoje RIO HERBAL vyznávají přírodu, zdravý životní styl a jsou spojením oblíbené jablečné šťávy a tří léčivých a chutných bylinek.

RIO HERBAL MEDUŇKA

Toužíte po povzbuzení a přílivu dobré nálady? Pak si vychlaďte sklenici nápoje RIO HERBAL MEDUŇKA. Meduňka je „elixírem mládí“, který zahání špatnou náladu a aktivuje mozek. Jablečný nápoj s meduňkou vás osvěží a rozzáří i váš pohled na svět.
Doporučená MOC: 29,90 Kč

RIO HERBAL PAMPELIŠKA

V létě se můžete kochat pohledem na louky poseté veselými pampeliškami. Tyto všudypřítomné kvítky v sobě ukrývají sílu přírody. Jsou skvělé k pročištění organizmu a nastartování trávicí soustavy. Můžete si je vychutnávat i v průběhu detoxikační kůry, podpořit tak své zdraví i utišit chuťové pohárky. Jablečný nápoj RIO HERBAL PAMPELIŠKA nejlépe osvěží vychlazrioený nebo s kostkou ledu.
Doporučená MOC: 29,90 Kč

RIO HERBAL ČERNÝ BEZ

O černém bezu se říká, že je „úplnou lékárničkou“. Výluh z této byliny je v mnoha ohledech zázračným léčitelem. Trápí-li vás horní cesty dýchací, dokáže je uvolnit, pokud držíte dietu, dokáže podpořit trávení i vaši snahu zbavit se přebytečných kilogramů. Jablečný nápoj RIO HERBAL ČERNÝ BEZ má výraznou chuť, které se můžete plně oddat.
Doporučená MOC: 29,90 Kč

Tip RIO: Když budete chtít rozjet opravdu žhavé léto, zkuste k ledu přidat ještě bílý rum.

 

Reklama