aspirinZnáte originál Aspirin? Užíváte Aspirin na bolest? Že ne? Pouze na nachlazení?

Každý z nás si mnohokrát prožil nepříjemné pocity, když nás něco bolí. Jistě dobře znáte bolest hlavy a kloubů, nepříjemné menstruační bolesti nebo bolesti zad či zubů. Pro mnohé z nás je řešením pilulka, která nám od bolesti uleví. Už naše prababičky na podobné neduhy používaly Aspirin. Pokud jej na bolest nepoužíváte, určitě nyní stojí za to jej vyzkoušet. Můžete totiž, díky aktuální soutěži získat deštník nebo krásný mini notebook!

Jak se zapojit do soutěže?

Nyní máte možnost si Aspirin vyzkoušet na bolest (bolest hlavy, zad, zubů, menstruační bolesti...) a o Vaše zkušenosti se podělit! Aspirin Vás za to odmění.

Jak se zúčastnit? Co musíte udělat?

  1. aspirinVe vybraných lékárnách Aspirin dostanete k nákupu Aspirinu soutěžní kupón s unikátním kódem.
  2. Až vás bude něco bolet (zuby, hlava, záda...), použijte tabletu Aspirin
  3. Vaši zkušenost nám napište na www.aspirinnabolest.cz (vyplnění dotazníku nezabere více než 5 minut)
  4. Pro vstup do dotazníku je nejprve nutné zadat unikátní soutěžní kód z kuponu, který je umístěn na zadní straně.
  5. Po odeslání dotazníku Vám poštou zašleme deštník
  6. Navíc se dostanete do slosování o 6 špičkovým mini notebooků ASUS.

Úplná pravidla soutěže a seznam lékáren, které jsou do soutěže zapojeny, naleznete na soutěžní stránce www.aspirinnabolest.cz.

Čtěte pečlivě příbalovou informaci. Aspirin je lék k vnitřnímu užití.

Obsahuje účinnou látku kyselinu acetylsalicylovou.


Soutěž probíhá od 1. 4. 2010 do vyčerpání zásob výher pro každého, nejpozději však do 31. 5. 2010. Do soutěže bylo zařazeno celkem 3 000 ks skládacích deštníků jako výher pro každého. Soutěžní kupon s unikátním kódem je možné získat s nákupem Aspirinu jen ve vybraných lékárnách ČR.

Aspirin. Originál je jen jeden. Už 111 let.

Možná nevíte, že Aspirin, pomáhá lidem již 111 let. Když v roce 1897 chemik společnosti Bayer Dr. Felix Hoffmann hledal účinné a dobře snášené antirevmatikum pro svého otce, jako první na světě syntetizoval kyselinu acetylsalicylovou (účinnou látku léku Aspirin), v chemicky čisté a stabilní formě. Tak se zrodil lék, který dnes znají lidé po celém světě. Ročně se na celém světě vyrobí neuvěřitelných 11 miliard tablet Aspirinu!

Aspirin® není jen lék proti chřipce a horečce, jak je pro mnohé z nás zažité. Je účinný hlavně proti bolesti, jako takový byl právě před 111 lety uveden na trh. Vyzkoušejte Aspirin na bolest právě teď!

Reklama