Adidas s radostí představuje novou vůni Natural Vitality. Je temperamentní a nevázaná, inspirovaná energií a vášní pro sport. Je nepostradatelná pro ženy, které chtějí vypadat stejně dobře, jako se cítí – ať jsou na hřišti, na stadionu, tělocvičně, nebo někde úplně jinde.

 

Živá a energická vůně má osvěžující ovocně-květinový nádech představující esenci ženskosti a spontánnosti sportu. Je zabalená v zářivě fialovém balení s charakteristickou vlnovkou inspirovanou křivkami ženského těla v pohybu. Jemně zabarvený flakon toaletní vody nese logo adidas.

 

Vůni otevírá ovocný výbuch liči s okouzlující špetkou rajčatových lístků vytvářejících dojem hravé živosti. Srdce je plné svěžesti díky melounu a květinové prvky osmanthusu a lotosu mu dodávají bohatosti. V základu nóty nabírají na intenzitě díky vůni jemných dřev a delikátního pižma, jež dodávají pozitivní energii.

 

Natural Vitality doplňuje 4 stávající dámské vůně adidas – ženskou a trendy Fruity Rhythm, kterou poznáte podle růžové barvy, spontánní a zábavnou Tropical Passion, jejímž poznávacím znamením je oranžová, Floral Dream, kterou symbolizuje zelená a přirozenou a vyváženou Pure Lightness, jež je zahalena do barvy modré.

 

adidas Natural Vitality, EdT 30 ml

299 Kč / 379 Sk / € 12,58

adidas Natural Vitality, EdT 50 ml

399 Kč / 499 Sk / € 16,56

adidas Natural Vitality, DNS 75 ml

189 Kč / 219 Sk / € 7,27

adidas Natural Vitality, Deo sprej

75 Kč /   89 Sk / € 2,95     

 

Více inspirace najdete na stránkách www.coty.cz

 
Reklama