Když už nestačí léky běžně prodejné v lékárnách, které většinou obsahují vitamíny C nebo B, začne se člověk poohlížet po něčem, co by opravdu zafungovalo. Stejně tak jsem to udělala já potom, co jsem prodělala menigitidu nebo třeba ledvinovou koliku. Z nemocí jsem si sice odnesla dvě výhody - slabá bolest mi nic neříká a také jsem měla dost času na přemýšlení, ale i tak nestojím o to, aby se někdy v budoucnu situace opakovala. Pokud dlouhodobě trpíte například dokola se vracejícími zánětlivými onemocněními, zamiřte v první řadě k imunologovi. Ten vám udělá rozbor krve, ze kterého se dozvíte, co přesně potřebujete v těle zlepšit. Potom můžete dostat vytoužené léky na imunitu, které jsou na předpis a je po nich taková sháňka, že lidé občas poptávají, zdali by je někdo neprodal na černo na internetu. Je ale o co stát?

Já jsem vyzkoušela přípravek na předpis Imunor, který se vyrábí z bílých krvinek vepřové krve, což může znít trochu šarlatánsky, ale jde o chemickým procesem získaný lék. Ihned se samozřejmě stanete terčem různých vtípků ve vašem okolí, které směřují například k tomu, že dopadnete jako v hororovém snímku Moucha, ale s tím rozdílem, že se z vás stane prase. Ve skutečnosti nejde o nic horšího, než když jíte grilovanou vepřovou kotletu.

Je ale pravda, že obsah drobné skleněné lahvičky nevypadá příliš vábně. Nachází se v ní šupinka, která páchne jako desinfekce v nemocnici. Do těla se vpravuje tak, že lahvičku napustíte vodou, ale pokud budete neopatrné, může se stát, že celý vzácný obsah vyteče do dřezu a už nepůjde zachránit. Když se vám podaří obsah neznehodnotit, jednoduše ho vypijete. Další nevýhodou je, že se Imunor musí užívat půl hodiny před prvním jídlem, což neocení časní ranní jedlíci.


Imunor se má užívat 3x nebo 2x týdně po dobu jednoho měsíce. Po měsíci sebe zapírání, ranního hladovění a lehkého strachu, že se proměníte ve vepře, máte konečně výsledek. My jsme však nevypozorovaly vůbec žádný. S imunitou je to opravdu běh na dlouhou trať, a i když příbalové letáčky léků z prasečí krve mohou působit, že přípravek umí zázraky, nechvalte dne před večerem. Připravte se na to, že po návštěvě imunologa budete muset vyzkoušet několik takových preparátů, než některý z nich opravdu pomůže. Do toho nestačí jen brát lék a nedělat nic navíc. Pro zvýšení imunity je nutné převrátit život naruby.

Čtěte také:

Reklama