Před nedávnem se na našich stránkách objevil článek Můžete zpívat jako Madonna!, ve kterém jsme vám představili japonský klub be kara OK! Protože se našla vhodná příležitost, rozhodli jsme se udělat firemní párty právě v něm. A samozřejmě došlo v první řadě na karaoke... Ale nepředbíhejme událostem.

Jak to vůbec v be kara OK! vypadá?

Klub se nachází v podzemí a je zde přísně zakázáno kouřit, to aby hlasivky déle vydržely. Takže kuřáci museli na každou cigaretu pěkně po schodech. Když sejdete do klubu, ocitnete se prakticky u baru. Místnůstka s barem je ale celkem malá, protože konzumace a karaoke probíhá v okolních uzavřených místnostech nebo-li boxech, ty mají už různé velikosti. My jsme samozřejmě obsadili ten největší KING BOX, do něhož se pohodlně vejde asi dvacet lidí.

V samotných místnostech je obrovské LCD, na kterém se přehrávají vizualizace a texty písniček, které si pomocí dálkového ovládání volíte z bohatého seznamu. Před LCD je menší taneční parket. Jídelní a nápojový lístek je zde elektronický, takže když si navolíte nějaké pití nebo zákusek, za chvíli se objeví barman s hotovou objednávkou.

Jak tedy probíhalo karaoke Ženy-in?

Večer se rozjížděl trochu pomaleji. Ostych přece jen udělal své, tak se zprvu klábosilo a ochutnávaly se japonské speciality – su-shi sedmi nebo osmi druhů bylo mimochodem vynikající! Nastaly, jak jinak, komické situace s používáním jídelních hůlek, ale nakonec jsme techniku všichni zvládli bravurně.

Redakční barvy proti takřka kompletní sestavě obchodního teamu jsme hájili pouze ve čtyřech. Ale zvláště Radek byl silnou oporou, což dokládají následující dvě nahrávky...

Tak mi to teda nandej...

Jsem prý blázen jen...

Ale ani holky nezůstávaly se zpěvem pozadu...

Sladké mámení...

Večer to byl zkrátka vydařený. Přesto, že jsme se zprvu ostýchali, stála nakonec návštěva be kara OK! za to. A ač to tak zprvu nevypadalo, dokonce i největší stydlíni z Ženy-in se osmělili a v pozdních večerních (nebo spíš brzkých ranních) hodinách občas přihodili písničku k dobru. Nad ránem jsme, Honzovou zásluhou, zbořili jeden stůl, což byl signál, že už je čas jít domů.

Dokázali byte odložit zábrany a zazpívat svým kolegům? Jak se vám líbí naše videa? ;-)

Reklama